eOracle امنیت گیت هگزاگیت را معرفی می‌کند.


فهرست

  • Gate Security Oracle توسط eOracle و Hexagate شروع به کار کرد
  • محصول جدید فرصت های مدل سرویس احراز هویت شده Oracle (OVS) را به نمایش می گذارد

هگزاگیت، شرکت پیشرو در زمان واقعی امنیت Web3، در حال راه اندازی Gate Security Oracle است که بر روی پشته eOracle، AVS پیشرو در EigenLayer ساخته شده است. انتظار می‌رود که محصول جدید به طور قابل توجهی امنیت و تمرکززدایی بخش‌های staking (re-staking) و DeFi را در کل افزایش دهد.

Gate Security Oracle توسط eOracle و Hexagate شروع به کار کرد

طبق بیانیه رسمی eOracle و Hexagate، راه حل مشترک Gate Protocol Security Oracle استانداردهای جدیدی را در زمینه امنیت برای صحنه خطر ETH تعیین خواهد کرد. eOracle، پروتکل پیشرو AVS از نظر شرط بندی و شبکه اعتبار سنجی، از re-stake ETH استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که شبکه های اوراکل ماژولار به لطف بودجه امنیتی زیاد و موثر، ایمن باقی می مانند.

با معرفی سرویس‌های احراز هویت فعال لایه Eigen (AVS)، که از امنیت میلیاردها دلاری ETH قفل شده برای پروتکل بازپرداخت استفاده می‌کند، می‌توان با استقرار سرویس‌هایی که امنیت ذاتی را افزایش می‌دهند، بر مبادله بین تمرکز و امنیت غلبه کرد. ETH سهامدار شد.

eOracle اکنون به بیش از 5 میلیارد دلار ETH سهامی رسیده است که از شبکه اوراکل با بیش از 120000 سهامدار و بیش از 110 اعتباردهنده توزیع شده در سراسر جهان پشتیبانی می کند، که آن را به انعطاف پذیرترین راه حل اوراکل کریپتو از نظر امنیت اقتصادی کریپتو تبدیل می کند.

متان سی، بنیانگذار eOracle، تاکید می کند که ارائه چنین خدماتی یک گام طبیعی در تکامل زیرساخت های استراحت است:

زمانی که ساختن eoracle را شروع کردیم، قصد داشتیم از نزدیک از توصیه‌های جاستین دریک و ویتالیک بوترین اوراکل EIP پیروی کنیم. با این حال، ما به سرعت متوجه شدیم که اگرچه اتریوم یک معماری ایده‌آل ارائه می‌دهد، اما برای اکثر موارد کاربردی عملی نیست. محاسبات سنگین و اتصال سریع نیاز به یک لایه اختصاصی و غیرقابل تغییر دارد. برای رسیدگی به این موضوع، ما eOracle را به عنوان یک لایه ماژولار و قابل برنامه ریزی که هم برای داده ها و هم برای محاسبات طراحی شده است، توسعه دادیم. این سیستم برای اطمینان از امنیت مشترک از اعتبار سنجی اتریوم و ETH سهامدار استفاده می کند.

او همچنین تاکید کرد که راه‌حل‌های غیرمتمرکز آینده ماژولار هستند و کاستی‌های قابل توجه زیرساخت L1/L2 فعلی را برطرف می‌کنند.

محصول جدید فرصت های مدل سرویس احراز هویت شده Oracle (OVS) را به نمایش می گذارد

یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Hexagate، Yaniv Nissenboim درباره نقش توسعه جدید در پیشبرد تمرکززدایی در بخش DeFi هیجان زده است:

فضای توزیع شده نیز به امنیت توزیع شده نیاز دارد. به عنوان اولین قدم در این مسیر، تصمیم گرفتیم با eOracle شریک شویم زیرا مدل OVS یک نوآوری پیشگامانه برای فعال کردن ماژولار بودن در میان افزار است. ما واقعاً در مورد این موضوع هیجان‌زده هستیم و معتقدیم که موج جدیدی از نوآوری در این زمینه ایجاد خواهد شد.

OVS ها مفهوم موجود ماژولار بودن برای بلاک چین ها را به فضای میان افزار گسترش می دهند و اتصال سریع و پهنای باند محاسباتی را برای کاربران زیرساختی که به آن نیاز دارند، ارائه می دهند.

مرتبط با

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شده بود، شبکه SSV به یک میلیارد دلار سهام اتر (ETH) رسیده است و یک نقشه راه به روز و جاه طلبانه برای ماه های آینده منتشر کرده است.




نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید