گزارش Paxos: کسب و کارها باید در زمستان کریپتو به دنبال شرکا و راه حل باشند


کلارا مدالی گفت: “ما به شفافیت بیشتری در مورد ذخایر این استیبل کوین ها نیاز داریم که فکر می کنم شاهد آن خواهیم بود.”

ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک‌چین Paxos اخیراً گزارشی منتشر کرده است که هدف آن کمک به جامعه است تا فراتر از زمستان کریپتو نگاه کند و درک کند که چگونه به شرایط فعلی بازار پاسخ دهد.

در صفحه 20 از Paxos Crypto Winter Report 2023، ارائه‌دهنده زیرساخت چندین فرصت کلیدی را برای پروژه‌ها در طول زمستان کریپتو شناسایی کرده است. این شامل جستجوی راه حل برای پروژه های آنها و یافتن مشارکت های بالقوه است.

در این گزارش، Clara Medalie، مدیر تحقیقاتی در ارائه‌دهنده داده دارایی‌های دیجیتال Kaiko، گفت که راه‌حل‌هایی مانند استیبل کوین‌ها یکی از موارد استفاده از رمزارزها هستند که “به طور مداوم در طول زمان خود را ثابت کرده‌اند.” مدالی گفت که استیبل کوین ها برای کل صنعت بسیار سودمند هستند.

کل ارزش پرداخت شده در استیبل کوین ها در طول سال ها. منبع: Paxos Report

علیرغم اینکه استیبل کوین ها یکی از موارد استفاده اثبات شده هستند، هنوز جای بهبود دارند. مدالی افزود: “ما به شفافیت بیشتری در مورد ذخایر این استیبل کوین ها نیاز داریم که فکر می کنم شاهد آن خواهیم بود.”

در کنار راه‌حل‌هایی مانند استیبل کوین‌ها، این گزارش تاکید می‌کند که کسانی که زمستان کریپتو را به‌عنوان «فصل پل زدن» می‌بینند، از دیگران پیشی خواهند گرفت. بر اساس این گزارش، مشارکت با افرادی که کسب‌وکارهایی را ایجاد می‌کنند که فناوری‌هایی را با هدف برآورده کردن «نیازهای دنیای واقعی صنعت مالی» اجرا می‌کنند، مهم است.

مرتبط با: Paxos در بحبوحه ابهامات نظارتی آماده خروج از کانادا می شود

به گفته دنل دیکسون، مدیر عامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار، در همین حال، مقررات ایالات متحده در مورد استیبل کوین ها می تواند گامی ضروری برای قوی نگه داشتن دلار باشد. دیکسون اخیراً گفته است که اگر می‌خواهند یک دلار قوی در سطح جهانی داشته باشند، باید از یک استیبل کوین USD به عنوان راهی برای تحقق آن استفاده کنند.

از سوی دیگر، بانک تسویه بین‌المللی (BIS) اخیراً در گزارشی اعلام کرد که استیبل کوین‌ها شکل کمتری از پول توکن‌شده هستند. این گزارش استیبل کوین ها را به ابزارهای حاملی تشبیه می کند که در دوره «بانکداری رایگان» در ایالات متحده رایج بود.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *