Entangle Mainnet مورد انتظار Omnichain را راه اندازی کرد


فهرست

  • Entangle نسخه اصلی زیرساخت omnichain را راه اندازی کرد
  • بیش از 70 شرکت بلاک چین به عنوان تایید کننده به Entangle پیوسته اند

نسخه اصلی شبکه اصلی عملکرد کلیدی را برای تمام عناصر کلیدی طراحی Entangle فعال می کند. تعامل بین اکوسیستم های EVM و غیر EVM و همچنین بلاک چین های شبه اتریوم و کیهان را بهبود بخشید.

Entangle نسخه اصلی زیرساخت omnichain را راه اندازی کرد

پلتفرم نوآورانه بلاک چین، Entangle، راه‌اندازی موفقیت‌آمیز omnichain اصلی خود را پس از تکمیل یک آزمایش دو ساله توسعه و آزمایش شبکه اعلام کرد. هنگامی که شبکه اصلی فعال می شود، Entangle وضعیت یک بازیکن برجسته در صحنه omnichain را تضمین می کند.

از ابتدا، شبکه اصلی شامل راه اندازی چندین مؤلفه اصلی بود: خود بلاک چین، Entangle Explorer، Photon Messaging، Validators، Delegation و e-Bridge. معماری Entangle Blockchain بر روی یک ساختار لایه ای متشکل از Application Layer، Modules Layer و Tendermint Consensus Layer ساخته شده است.

Entangle Blockchain با دستیابی به میانگین زمان بلوک کمتر از 2.8 ثانیه، کارایی منابع را برای همه انواع dApp نشان داد. ویژگی Photon Messaging پلتفرم را بیشتر تقویت می‌کند و توسعه omnichain را در ۱۶ بلاک چین EVM و غیر EVM از جمله Solana امکان‌پذیر می‌کند.

در یک نظر، تیم Entangle تاکید می‌کند که راه‌اندازی مکانیسم‌های شبکه اصلی باعث افزایش استفاده از NGL، ارز دیجیتال اصلی این پلتفرم می‌شود:

با راه اندازی Mainnet، دارندگان NGL اکنون این فرصت را دارند که توکن های خود را برای ایمن سازی بلاک چین، کسب جوایز و بهره مندی از تبلیغات بیشتر در اکوسیستم Entangle به اشتراک بگذارند.

فرآیند staking شامل انتقال توکن ها به اعتبارسنجی Entangle و شبکه عامل است که نقشی حیاتی در تضمین امنیت سیستم پیام رسانی فوتون ایفا می کند.

بیش از 70 شرکت بلاک چین به عنوان تایید کننده به Entangle پیوسته اند

در حال حاضر 71 اعتباردهنده وجود دارد، از جمله رهبران بازار بزرگ مانند Hashkey Cloud، Rhino، Nodefi و DaiC، و انتظار می‌رود اعتبار‌دهنده‌های بیشتری به آن ملحق شوند.

در نتیجه، تقریباً 25 میلیون توکن NGL قبلاً به اشتراک گذاشته شده یا به اعتبار سنجی منتقل شده است، که بر اشتیاق و اعتماد به پتانسیل Entangle تأکید می کند. کاربران می‌توانند از Entangle Explorer دیدن کنند و اعتبارسنجی یا صادرکننده‌ای را برای واگذاری توکن‌های خود انتخاب کنند.

ابتکارات آتی Entangle شامل کارگزاران تعامل است که هیئت‌های نمایندگی و سهام کاربران را نیز می‌پذیرد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در 22 مارس 2024، Entangle تامین مالی استراتژیک را از اتریوم (ETH) ConsenSys تامین کرد. از مارس 2024، توکن NGL در صرافی های متمرکز (CEX) در دسترس است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید