شبکه ENSO دور سرمایه گذاری 4.2 میلیون دلاری را تکمیل می کند


فهرست

  • ENSO 4.2 میلیون دلار دریافت می کند، Ideo Ventures و Hypersphere نیز شرکت می کنند
  • ENSO یک فروشگاه برای ارزهای دیجیتال ایجاد می کند

ENSO، اولین انتزاع زنجیره قدرت موتور هدفمند در جهان، در حال جشن گرفتن موفقیت آمیز آخرین دور مالی خود است. وجوه جدید ارائه شده توسط نوآوران اکوسیستم Cosmos (ATOM) توسعه فناوری و راه اندازی پلت فرم بومی L1 را تسریع خواهد کرد.

ENSO 4.2 میلیون دلار دریافت می کند، Ideo Ventures و Hypersphere نیز شرکت می کنند

طبق بیانیه رسمی تیم شبکه ENSO، دور تامین مالی استراتژیک با موفقیت به پایان رسید. این پروتکل در مجموع 4.2 میلیون دلار از شرکت های معتبر سرمایه گذاری خطرپذیر و سرمایه گذاران قدرتمند فرشته جمع آوری کرد.

تصویر: شبکه ENSO

این دور کمک‌هایی از VCهای کلاس جهانی Web3 مانند Ideo Ventures و Hypersphere دریافت کرد. بیش از شصت فرشته تجاری از Safe، Socket، Titan، Essential، Sygnum، TheGraph، Alchemix، Biconomy، Yearn، Squid، Liquity، Pendle، Everclear، Flashbots، Dune و غیره نیز از این تیم در تلاش‌های جمع‌آوری کمک مالی حمایت کردند.

علاوه بر این، پروتکل تعدادی از نقاط عطف به دست آمده را گزارش می کند. ابزار ENSO در سال گذشته بیش از 11 میلیارد دلار در جایگذاری زنجیره ای تسهیل کرد و به بیش از 35 پروژه در حال حاضر در حال تولید خدمات رسانی کرده است.

کانر هاو، مدیرعامل ENSO مطمئن است که این تامین مالی برای کل بخش چند زنجیره ای و مرحله بعدی تحول DeFi از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود:

وقتی وارد مرحله بعدی رشد خود می شویم، از حمایت Ideo Ventures، Hypersphere و گروهی باورنکردنی از فرشتگان هیجان زده هستیم. این بودجه دیدگاه ما را برای تغییر تعاملات بلاک چین تأیید می کند و بر اعتماد حامیان نهادی و فرشتگان علاقه مند به فناوری ما تأکید می کند.

این بودجه، تلاش‌های ENSO را برای گسترش قابلیت‌های زیرساخت و پشتیبانی از پذیرش بیشتر برنامه‌های DeFi و بلاک چین تقویت می‌کند.

ENSO یک فروشگاه برای ارزهای دیجیتال ایجاد می کند

پیش از این، تیم شبکه ENSO از VCهای سطح بالا مانند Polychain Capital و Mechanism Capital سرمایه جمع آوری می کرد.

ENSO لایه اتصال کریپتو است. اتصال کل اکوسیستم ها به یک شبکه واحد، به توسعه دهندگان برنامه و کاربران اجازه می دهد تا نتیجه مورد نظر خود را به عنوان هدف بیان کنند، و امکان ایجاد برنامه های کاربردی واقعاً قابل ترکیب بدون نیاز به ایجاد ادغام دستی را فراهم می کند.

همچنین یک ارائه دهنده پیشرو در زیرساخت های بلاک چین است که امکان تراکنش های کارآمد و ایمن روی زنجیره برای برنامه های DeFi و بلاک چین را فراهم می کند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید