نهنگ غول پیکر بیت کوین هر روز یک میلیارد دلار بیت کوین اضافه می کند: کیست؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش WuBlockchain بر اساس تحقیقات CryptoQuant، تقریباً یک میلیارد دلار بیت کوین هر روز به یک کیف پول عظیم نهنگ اضافه می شود. این افزایش احتمالاً نتیجه خرید بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی و انتقال آن به کیف پول های نگهبانی است. دارندگان بلندمدت در 30 روز گذشته 70000 بیت کوین جمع آوری کرده اند و تقاضای نهنگ ها با نرخ 4.4 درصد در ماه رشد می کند.

با توجه به بهبود شرایط رشد تقاضا، افزایش قیمت پایدار برای بیت کوین انتظار می رود. دلایل زیادی در افزایش تقاضا نقش دارند:

افزایش تعداد سرمایه گذاران بزرگ و مالکان دائمی: سرمایه گذاران شاهد افزایش سریع تر در کل موجودی سرمایه گذاران بزرگ و مالکان دائمی هستند. اعتماد در میان دارندگان بلندمدت بیت کوین احتمالا در حال افزایش است.

BTCUSD
نمودار بیت کوین/دلار از TradingView

۱ میلیارد دلار ورودی روزانه: سرمایه گذاران قابل توجه جدید بیت کوین هر روز ۱ میلیارد دلار واریز می کنند. این سرمایه گذاری قابل توجه نشان می دهد که شرکت کنندگان برجسته بازار چقدر به بیت کوین علاقه مند و قابل اعتماد است.

افزایش خرید بیت کوین از ETF های نقدی در ایالات متحده: تقاضا برای بیت کوین در نتیجه تایید ایالات متحده از ETF بیت کوین نقطه ای و افزایش فعالیت افزایش یافت. این کانال سرمایه گذاری جدید راه راحت تری برای دسترسی به بیت کوین در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد و تقاضا را افزایش می دهد.

مرتبط با

علاوه بر این، معامله گران به دلیل فروش شدید خود را در بازار خسته کردند. بازنشانی نرخ سود تحقق نیافته به 0٪ نشان می دهد که ممکن است فشار فروش کمتری در لحظه و شروع مرحله انباشت جدید وجود داشته باشد.

علاوه بر این، از 20 ماه مه، زمانی که ETF های نقطه ای ETH در ایالات متحده تایید شدند، تقاضا برای اتریوم افزایش یافته است. دارندگان بلندمدت اتریوم و سرمایه گذاران بزرگ خریدهای اتریوم خود را افزایش داده اند که نشان دهنده افزایش اعتماد به اتریوم و همچنین بیت کوین است.

علیرغم شاخص های تشویق کننده برای بیت کوین و اتریوم، مسیر رشد نقدینگی استیبل کوین هنوز اصلاح نشده است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید