یک شیبا اینو عظیم 5.7 تریلیون (SHIB) در 24 ساعت: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق داده‌های زنجیره‌ای شیبا اینو، تراکنش‌های بزرگ ثبت‌شده از 82 تراکنش در هفته گذشته به 341 تراکنش در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است که نشان‌دهنده افزایش چشمگیر سرمایه‌گذاران است. حجم کل این معاملات بزرگ 5.7 تریلیون SHIB بود که در 16 مه 2024 به بالاترین حد هفت روزه 8.97 تریلیون SHIB رسید.

ممکن است دلایل متعددی وجود داشته باشد که چرا این افزایش فعالیت در معاملات بزرگ رخ می دهد. انتظارات از حرکات بزرگ قیمت ممکن است باعث شده باشد که نهنگ ها تغییر مکان دهند. جدای از این، ممکن است تعدیل‌های استراتژیک پورتفولیو، مشارکت‌های جدید یا پیشرفت‌های اکوسیستمی وجود داشته باشد که هنوز در محدوده پروژه شیبا اینو اعلام نشده است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

طبق نمودار قیمت SHIB، شیبا اینو در یک الگوی کانال صعودی با سطح قیمت فعلی تقریباً 0.00002550 دلار معامله می شود. میانگین متحرک نمایی 50 روزه از قیمت حمایت می کند و میانگین متحرک نمایی 200 روزه زیر قیمت فعلی بسته می شود که نشان دهنده یک روند صعودی کلی میان مدت تا بلند مدت است.

مرتبط با

باندهای بولینگر اندکی افزایش می‌یابند، که نشان می‌دهد نوسانات شروع به افزایش کرده است و می‌تواند به زودی تغییرات قیمتی قابل توجهی را به همراه داشته باشد. شاخص قدرت نسبی روی 54.79 قرار دارد، که نشان می دهد SHIB نه بیش از حد فروخته شده و نه بیش از حد خرید شده است، بنابراین ممکن است حرکت صعودی بالقوه وجود داشته باشد.

یکی از راه‌های دیگر، محتمل‌ترین دلیل پشت این افزایش در افزایش عظیم نقل و انتقالات آینده نهفته است. نهنگ ها به اطلاعات و منابعی دسترسی دارند که معامله گران معمولی ندارند، بنابراین خود را برای تغییرات در بازار آماده می کنند. با انجام این کار، افزایش فعالیت در SHIB می تواند به عنوان نشانه ای از اعتماد آنها به درآمدهای بالقوه آینده شرط بندی در Shiba Inu در نظر گرفته شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید