یک شیبا اینو عظیم 1.7 تریلیون (SHIB) در 24 ساعت: چه خبر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu مجموعاً 1.7 تریلیون توکن در یک دوره 24 ساعته منتقل شد. این تراکنش‌ها در پلتفرم‌ها و سازمان‌های مختلف گسترش یافتند و موجی از حدس و گمان و علاقه را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.

تصویر لحظه ای تراکنش، چندین انتقال بزرگ به و از سازمان های مختلف، از جمله صرافی هایی مانند Coinbase و Binance را نشان می دهد. زمان‌بندی این انتقال‌ها، که برخی از آنها در چند دقیقه با یکدیگر اتفاق می‌افتند، نشان‌دهنده تلاشی هماهنگ، یا احتمالاً مجموعه‌ای از حرکات استراتژیک، توسط یک سازمان یا گروه هماهنگ است. مبالغ قابل توجه ارسال شده، به ویژه صدها میلیارد توکن SHIB، نشان دهنده بازی پرخطر در بازار است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

به دنبال این معاملات، قیمت SHIB با افزایش نوسانات پاسخ داد. در حال حاضر، SHIB در یک نقطه مهم معامله می شود و در حدود 0.00001045 دلار در نوسان است. این سطح به عنوان یک نقطه مقاومت بسیار مهم با پتانسیل پیشرفت سیگنال حرکت صعودی عمل می کند. سطوح پشتیبانی در 0.00000934 دلار و 0.00000971 دلار تعیین شد، جایی که علاقه خرید قبلاً ظاهر شده بود.

روند فعلی SHIB محتاطانه خوش بینانه است. اگر توکن بتواند موقعیت خود را بالاتر از میانگین های متحرک حفظ کند و از مقاومت فوری عبور کند، ممکن است شاهد ورود SHIB به روند صعودی قطعی تری باشیم. این را می توان با افزایش فشار خرید و آزمایش بالقوه سطح مقاومت 0.00001100 دلار مشخص کرد.

در بهترین سناریو، فعالیت معاملاتی اخیر می تواند نشان دهنده انباشتگی توسط بازیگران اصلی باشد و زمینه را برای افزایش قابل توجه قیمت فراهم کند. شکستن بالاتر از سطح مقاومت 0.00001045 دلاری می تواند این احساس را تأیید کند و به طور بالقوه منجر به موج جدیدی از سرمایه گذاری ها در SHIB شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید