“از بیت کوین زیر 40 هزار دلار لذت ببرید” – PlanB میانگین قیمت 100 هزار دلاری بیت کوین را از سال 2024 نشان می دهد


خالق سهام به جریان می‌گوید بیت‌کوین در مرحله «بازار پیش از صعود» است و روزهای معامله قیمت بیت‌کوین در سطوح فعلی به شماره افتاده است.

یکی از چهره‌های معروف ارزهای دیجیتال می‌گوید خریداران بیت‌کوین (BTC) باید از فرصتی برای اضافه کردن به انبوه‌های زیر ۴۰ هزار دلار خود لذت ببرند.

داخل پست کردن PlanB، خالق خانواده مدل های قیمت بیت کوین Stock-to-Flow، در 24 نوامبر در X (توئیتر سابق) اشاره کرد که سطوح فعلی برای مدت طولانی باقی نمی ماند.

PlanB: زمان با مقاومت 40000 دلاری در حال گذر است

PlanB معتقد است بیت کوین بسیار بالاتر از رکوردهای 18 ماه گذشته حرکت خواهد کرد و زمان برای افزایش قرار گرفتن در معرض بیت کوین به زیر 40000 دلار در حال گذر است.

PlanB که به دلیل رویکرد خوشبینانه خود نسبت به افزایش بلندمدت قیمت BTC شناخته می شود، این بار از داده های قیمت واقعی برای حمایت از وضعیت گاوها استفاده کرد.

قیمت تحقق یافته سقف تحقق یافته بیت کوین است (کل قیمتی که تمام بیت کوین آخرین بار در آن جابجا شده است) تقسیم بر عرضه موجود. در حال حاضر کمتر از 21000 دلار است.

در حالی که پایین‌ترین سطح بازار بیت‌کوین با کاهش قیمت‌های لحظه به زیر قیمت واقعی مشخص می‌شود، بازارهای صعودی زمانی شروع می‌شوند که قیمت‌های نقدی از سطوح قیمت واقعی دو ساله و پنج ماهه فراتر رود. اینها به قیمت واقعی سکه هایی اشاره دارد که در دو سال یا پنج ماه گذشته آخرین جابجایی داشته اند، یعنی سکه های “جوان”.

BTC/USD بار دیگر بالاتر از سه تکرار قیمت است.

PlanB در نمودار همراه توضیح داد: «از بیت کوین زیر 40 هزار دلار لذت ببرید … تا زمانی که دوام دارد.

نمودار قیمت واقعی بیت کوین منبع: PlanB/X

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا بازار باید از اینجا انتظار سطوح پایین تری را داشته باشد، PlanB گفت که دقیقاً کمتر از میانگین قیمت BTC است. حداقل 100000 دلار بین سال‌های 2024 و 2028 – چرخه نصف شدن بعدی بیت کوین.

دارندگان بیت کوین شش رقمی شرط بندی می کنند

در حالی که PlanB در مورد Stock-to-Flow با انتقاداتی روبرو شده است و اعتراف کرده است که بیت کوین نتوانست انتظارات خود را در بازار صعودی سال 2021 برآورده کند، پیش بینی های شش رقمی برای چرخه بعدی به طور فزاینده ای رایج می شوند.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین پس از تایید ETF به 1 میلیون دلار افزایش می یابد؟ پیش بینی قیمت بیت کوین بسیار متفاوت است

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، اینها در اطراف منطقه ای با 130000 دلار به عنوان تمرکز برای اواخر سال 2025 جمع می شوند.

در همین حال، تجزیه و تحلیل بیشتر نشان می دهد که نصف شدن در آوریل 2024 حدود 46000 دلار به همراه خواهد داشت.

در اوایل این ماه، PlanB اعلام کرد که بیت کوین در مرحله “بازار پیش از صعود” قرار دارد و راه اندازی واقعی هنوز در راه است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید