توییت مایکل سایلر «بی‌کوین را در آغوش بگیرید» بحث‌های داغی را برانگیخت، چرا


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توییت ربات بیت کوین Saylor
  • بیت کوین در 4/20 نصف می شود

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر اجرایی سابق MicroStrategy، با توییتی که اوایل امروز منتشر شد، جامعه بیت کوین را به آشوب کشاند. توئیت او تفاوت های ظریفی داشت که بحث داغی را در بین دارندگان بیت کوین به راه انداخت.

توییت ربات بیت کوین Saylor

مایکل سیلر، که در هیئت مدیره MicroStrategy باقی مانده و اکنون مسئول استراتژی متمرکز بر بیت کوین این شرکت است، به طور مرتب تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی حاوی پیام های مختلفی را منتشر می کند که ارز دیجیتال پیشرو در جهان را تایید می کند.

سایلر این بار در توییتی نوشت: «بیت کوین را در آغوش بگیر» و عکسی از یک دختر جوان را اضافه کرد که در کنار رباتی شبیه به ربات در فیلم های علمی تخیلی ایستاده و نیمه در آغوش گرفته است. متن روی ربات می گوید “Bitcoin”.

دارندگان بیت کوین این انتخاب تصویر را بسیار عجیب می‌دانستند و از گفتن آن به مایکل سیلر در نظرات خود دریغ نمی‌کردند. با این حال، بسیاری از مردم این تصویر را زیبا دیدند و نظر دادند.

بیت کوین در 4/20 نصف می شود

این یکی از اولین توییت های سایلر پس از نصف شدن است که در 19 آوریل برای کسانی که در ایالات متحده زندگی می کنند و در 20 آوریل برای کسانی که در بریتانیا و اروپا زندگی می کنند انجام شد. برای دوم، نصف شدن بیت کوین در به اصطلاح روز دوج اتفاق افتاد.

همچنین اغلب به عنوان 4/20 نامیده می شود و برای بسیاری به عنوان “روز علف هرز” قبل از انفجار محبوبیت Dogecoin شناخته می شد. اما امسال نیز قابل توجه بود زیرا یک سال از اولین پرتاب SpaceX Starship ایلان ماسک در 20 آوریل سال گذشته گذشته است.

چهارمین دور ماینینگ بیت کوین، پاداش بلاک استخراج کنندگان را از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش داد. هاوینگ مورد علاقه علاقه مندان بیت کوین است زیرا محرک اصلی برای افزایش کمیاب بیت کوین است. سامسون مو، مدیر عامل Jan3، این را “سخت شدن کمی” بیت کوین نامید، برخلاف اقدامات تسهیل کمی که اخیراً فدرال رزرو به طور مکرر اجرا کرده است، که منجر به چاپ انبوه پول شده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید