به سرمایه گذاران EMAX سومین و آخرین شانس در مورد تبلیغ افراد مشهور داده شد


قاضی رئیس یک دادخواست دسته جمعی که توسط سرمایه گذاران توکن EMAX تنظیم شده بود آخرین فرصت را به آنها داد تا علیه افراد مشهوری که ادعا می شود آن را تبلیغ کرده اند شکایت کنند.

به شاکیان دعوای دسته جمعی سرمایه گذاران EthereumMax (EMAX) آخرین فشار داده شده تا ادعاهای خود را علیه افراد مشهوری که آنها را به تبلیغ ارز دیجیتال منقرض شده متهم می کنند، اعلام کنند.

مایکل فیتزجرالد، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، در حکم دادگاهی که در 3 اکتبر ارائه شد، گفت که به سرمایه گذاران EMAX فرصت سوم و نهایی برای ارائه یک شکایت اصلاح شده را می دهد.

این شکایت دسته جمعی در سال 2022 علیه بوکسور فلوید می ودر، ستاره NBA، پل پیرس، ستاره تلویزیون رئالیتی کیم کارداشیان و دیگران به اتهام تبلیغ EMAX، که در این دادخواست طرحی “پمپ و تخلیه” نامیده می شود، تنظیم شد.

قاضی سال گذشته این پرونده را رد کرد اما در ژوئن دوباره آن را احیا کرد و از رد ادعاهای شاکی مبنی بر “رقابت ناعادلانه” علیه افراد مشهور خودداری کرد. چهار پیشنهاد در دستور جدید مورد بحث قرار گرفت.

گزیده ای از دستور قاضی فیتزجرالد در توضیح درخواست ها در دادگاه. منبع: CourtListener

دادگاه درخواست می ودر برای رد ادعاهای قانون مصرف ایالتی را رد کرد و دریافت که شاکیان به اندازه کافی اساسی بودند که می ودر نتوانست فاش کند که یک مروج پولی است.

همچنین درخواست پیرس برای رد ادعاهای قانون مصرف کننده ایالتی و ادعای دستکاری را رد کرد. دریافت که به اندازه کافی ادعا شده است که پیرس یا نماینده او توکن ها را به نفع خود فروخته و معامله کرده است.

دادگاه یکی از درخواست‌های جیووانی پرونه، بنیانگذار EMAX برای رد ادعاهای مصرف‌کننده مشابه را رد کرد، اما تصمیم گرفت رد ادعای اوراق بهادار را اصلاح کند زیرا ادعا نمی‌کرد که پرون شخصاً توکن‌ها را فروخته است.

دادگاه گفت که شاکیان باید شکایت را مجدداً ثبت کنند و متهمان باید به ادعاهای باقی مانده پاسخ دهند همانطور که قاضی فیتزجرالد نوشت:

شاکیان بارها در اصلاح نواقص شناسایی شده توسط دادگاه کوتاهی کرده اند و صریحاً به آنها هشدار داده شده است که این آخرین فرصت آنها برای اصلاح آنها خواهد بود.

مرتبط با: تام هنکس، MrBeast و دیگر افراد مشهور در مورد کلاهبرداری‌های AI عمیق هشدار می‌دهند

طبق وایت پیپر آن، EthereumMax، که با اتریوم ارتباطی ندارد، ادعا می‌کند که یک «توکن فرهنگی» است که «شکاف بین ظهور توکن‌های جامعه و سکه‌های اصلی تثبیت شده کریپتو را پر می‌کند».

در اکتبر 2022، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، کیم کارداشیان را به تبلیغ غیرقانونی توکن به عنوان یک اوراق بهادار متهم کرد. او موافقت کرد که به دلیل دخالتش ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه بپردازد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در تطبیق با تغییرات


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید