پست X ایلان ماسک واکنش‌های مشتاقانه‌ای را از جامعه کریپتو برانگیخت


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک در توییتر/X برای تبلیغ یک ویژگی جدید در دسترس کاربران Premium+ و تشویق کاربران به استفاده از آن استفاده کرد. ویژگی جدید امکان اضافه کردن پست ها به بخش هایلایت یک حساب کاربری است. جامعه ارزهای دیجیتال به سرعت به این وضعیت واکنش نشان داد.

این چیزی است که اکنون می توانید در X انجام دهید:

او در توییتی نوشت: «اگر آثار هنری جالب، نوشتاری یا بصری ارسال می‌کنید، آن را به بخش برجسته‌های نمایه خود اضافه کنید.

ماسک در پست X دیگری که امروز منتشر شد گفت: انجمن برای انتشار نماهنگ در برنامه X. هر دو پست باعث واکنش مثبت ارز دیجیتال و جوامع کاربران عادی در پلتفرم رسانه های اجتماعی شد.

به طور خاص چندین حساب با مضمون XRP و Dogecoin با اشتیاق به پست های او پاسخ دادند.

ایلان ماسک اغلب با توییت‌های خود موجی از نظرات را به راه می‌اندازد که هم نظرات مشتاقانه و هم منفی مورد توجه قرار می‌گیرد. ماسک که در حال حاضر مدیرعامل تسلا و مالک X و بسیاری دیگر از شرکت‌های فناوری نوآور است، بیشترین فالوور را در پلتفرم X دارد: 169,500,000.

ماسک نه تنها اخبار جدیدی را به اشتراک می گذارد دومی در X با نام “شیبتوشی ناکاموتو” شناخته می شود و طبق یکی از پاسخ های قبلی ماسک در مورد X، ماسک او را دوست قلمی می داند.

ماسک به نگه داشتن Dogecoin ادامه می دهد

در یک پادکست اخیر، ایلان ماسک اعتراف کرد که همچنان به ذخیره Dogecoin خود ادامه می دهد و هیچ کدام از آن را نفروخته است. طبق بیانیه وی، اسپیس ایکس همچنان مقداری از بیت کوین را در اختیار دارد. اما اندازه آن را مشخص نکرده است.

DOGE اولین بار در حدود سال 2019 مورد توجه ماسک قرار گرفت، زمانی که غول فناوری شروع به ارسال میم هایی کرد که اغلب شامل DOGE یا Kabosu، سگ Shiba Inu بود که الهام بخش سازندگان Dogecoin بود و توسط آنها به عنوان طلسم گرفته شد.

در آن زمان، توییت‌های ماسک به Dogecoin کمک کرد تا افزایش قیمت‌های گسترده‌ای داشته باشد.

تسلا در سال 2021 بیت کوین را خریداری کرد و شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت برای خودروهای خود کرد. با این حال، زمانی که ماسک پرداخت های بیت کوین را به دلیل نگرانی های محیطی بحث برانگیز در مورد الگوریتم استخراج اثبات کار بیت کوین متوقف کرد، این مدت طولانی دوام نیاورد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید