بیانیه ایلان ماسک درباره حقایق اساسی که توسط پسر جان لنون ادعا شده است: آنچه مهم است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

موزیسین شان اونو لنون، ​​پسر کوچکتر جان لنون، ​​یکی از بنیانگذاران افسانه ای بیتلز، به پلتفرم X رفت تا نظرات خود را در مورد ماهیت آگاهی و واقعیت به طور کلی با ارتش پیروان خود به اشتراک بگذارد.

رویکرد او به این مسائل اساسی با اظهارات رایج ایلان ماسک که واقعیت یک شبیه سازی کامپیوتری است، سازگار نیست.

تعریف آگاهی با استفاده از تکنولوژی مدرن

لنون اظهار داشت که بشریت همواره آگاهی را بر اساس سطح توسعه فناوری تعریف کرده است. استعاره های آگاهی که او ذکر کرد عبارت بودند از «جریان فکر»، «زنجیره فکر». سپس اظهارات شوخی مانند “من در حال خراب شدن هستم” و “در حال حاضر پهنای باند ندارم” آمد.

در پایان، لنون به این باور عمومی که واقعیت یک شبیه‌سازی کامپیوتری است، اشاره کرد که اغلب توسط کارآفرین تاثیرگذار فناوری، ایلان ماسک مورد بحث قرار می‌گیرد.

لنون از ایلان ماسک نامی نمی برد، اما این تعریف استعاری از واقعیت را زیر سوال می برد و تاکید می کند که این تعریف بیشتر شبیه “به تصویر کشیدن رمز و راز نهایی با فناوری مدرن است، همانطور که ما قرن ها انجام می دهیم.”

این نوازنده توییت خود را با این جمله خاتمه می دهد که هر کسی که ادعا می کند انسانیت در یک شبیه سازی کامپیوتری زندگی می کند احتمالا فقط از “کلمات مدرن فانتزی” استفاده می کند و نمی داند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید