گروک ایلان ماسک اکنون بسیار بهتر از ChatGPT-4 عمل می کند، آنتونی اسکاراموچی پیش بینی قیمت بیت کوین حماسی را به اشتراک می گذارد: خلاصه اخبار کریپتو توسط U.Today


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیایید با سه خبر برتر U.Today به اتفاقاتی که در آخر هفته در صنعت کریپتو افتاد نگاهی بیندازیم.

Grok ایلان ماسک اکنون بسیار بهتر از ChatGPT-4 است

در رقابت مداوم هوش مصنوعی بین Grok و ChatGPT، چت ربات هوش مصنوعی ایلان ماسک بهتر عمل کرد رقیب آن از نظر دسترسی به کاربران در سراسر جهان است. به زودی به اشتراک گذاشته شده است Grok توسط کاربر @cb_doge X (همچنین به عنوان DogeDesigner شناخته می شود) برای همه کاربران X Premium در دسترس قرار گرفته است. برای دسترسی به هر دو ویژگی اضافی در X و ربات چت هوش مصنوعی فقط 8 دلار در ماه هزینه دارد. در همین حال، اشتراک ماهانه ChatGPT-4 20 دلار قیمت دارد. بنابراین در مقایسه با رقیب OpenAI خود، Grok اکنون 60٪ ارزان تر است. چیز دیگری وجود دارد که ایلان ماسک به آخرین به روز رسانی های Grok اضافه کرده است: x پست از 5 آوریل اعلام کرد Grok به زودی یک حالت جدید خبری «بی فکر» روی پلتفرم X خواهد داشت. همه موضوعات و اخبار فعلی را برای همه کاربران Premium خلاصه می کند.

بیت کوین به 8 میلیون دلار؟ آنتونی اسکاراموچی پیش بینی حماسی قیمت BTC خود را به اشتراک می گذارد

بنیانگذار SkyBridge Capital و سرمایه گذار معروف آنتونی اسکاراموچی در مصاحبه خود در برنامه CNBC Closing Bell چنین گفت: نظر داد اسکاراموچی با ارائه اطلاعاتی در مورد روند قیمت بالقوه بیت کوین قبل از رویداد هاوینگ که در 20 آوریل برگزار می شود، اظهار داشت که هاوینگ هنوز قیمت گذاری نشده است زیرا قیمت بیت کوین “راه زیادی در پیش دارد.” او پیش بینی می کند که ارزش بیت کوین می تواند تا 10 برابر از سطح فعلی آن افزایش یابد. اسکاراموچی گفت: “من فقط می گویم طلا باید با نصف ارزش خود معامله شود، که از اینجا 6 تا 8 برابر بیشتر است.” با این حال وی افزود که این حرکت در کوتاه مدت اتفاق نخواهد افتاد. با وجود پتانسیل بیت کوین، اسکاراموچی به شخصیت چرخه ای و فرار آن اذعان دارد. او پیش‌بینی کرد که امواج پذیرش و تقاضا هدف قیمتی او را تا 170000 دلار برای این چرخه افزایش می‌دهد.

پیتر برانت، تریدر اصلی، بین سولانا و اتریوم پیش بینی حماسی انجام می دهد

در پست اخیر X، پیتر برانت تاجر کهنه کار گفت: یک پیش بینی قابل توجهاو می‌گوید قیمت سولانا این پتانسیل را دارد که از اتریوم پیشی بگیرد. برانت به اشتراک گذاشته شده است نمودار SOL/ETH مقاومت اصلی را در جایی که قرار دارد برجسته می‌کند (معامله‌گر به معنای یک مانع فنی است که در آن خوشه سفارش‌های فروش وجود دارد). به گفته برانت، اگر این سطح مقاومت مهم غلبه شود، سولانا (SOL) می تواند ارزش خود را در برابر اتریوم (ETH) دو برابر کند. در حالی که دیدگاه های برانت در مورد اتریوم ممکن است نزولی به نظر برسد، او توضیح می دهد که آنقدرها هم که به نظر می رسد نزولی نیست. برانت در زمان نوشتن، شاخص SOL/ETH روی 0.0496 قرار دارد. بر اساس CoinMarketCap، سولانا با 0.62 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 180 دلار معامله می شود، در حالی که اتریوم با 6.96 درصد افزایش با قیمت 3649 دلار معامله می شود.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید