هوش مصنوعی Grok ایلان ماسک، بیت کوین جدید ATH را تایید کرد، ChatGPT تکذیب کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Grok ماسک بالاترین قیمت بیت کوین جدید را تایید کرد
  • بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است

ایلان ماسک، میلیاردر فناوری، توییتی برای تمجید از اختراع xAI، Grok، نسبت به رقیب خود، زاده فکر OpenAI، ChatGPT منتشر کرد.

در حالی که Grok اشاره کرد که بیت کوین رکورد جدیدی را در روز گذشته شکست، ChatGPT این خبر را که برای صنعت مالی و ارزهای دیجیتال مهم است، تکذیب کرد.

Grok ماسک بالاترین قیمت بیت کوین جدید را تایید کرد

ماسک با استناد به توییتی که توسط یکی از کاربران توییتر به نام «طراح دوج کوین» درباره بالاترین رکورد جدید بیت کوین که اخیراً ثبت شده و واکنش چت ربات‌های Grok و ChatGPT به این رویداد مهم ارسال شده است، در توییتی نوشت: «سیستم‌های بلادرنگ ftw».

اولین پیام “طراح دوج کوین” به شرح زیر است: “گروک – بیت کوین بالاترین رکورد خود را شکست. ChatGPT – بیت کوین به بالاترین حد خود نرسید. Grok بیدرنگ ترین هوش مصنوعی است. ChatGPT دوباره شکست خورد.”

در اوایل سال 2023، ماسک اعلام کرد که توسعه دهندگان OpenAI می توانند در هنگام پاسخ به سوالات کاربران درباره سیاست، جنسیت، مذهب، هویت جنسیتی و غیره بحث کنند. او ChatGPT را به دلیل توانایی آن در اجتناب از موضوعات حساس مانند “بیدار” انتقاد کرد برای پاسخ به این «بیداری هوش مصنوعی»، ماسک یک مرکز رقیب فوراً شرکت خود را با تمرکز بر هوش مصنوعی، xAI، تأسیس کرد و چت ربات Grok AI را راه‌اندازی کرد که تا پایان سال برای کاربران Premium+ در Twitter/X در دسترس است.

علاوه بر این، همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، ماسک از OpenAI و مدیر عامل آن سام آلتمن به دلیل نقض هدف اولیه تأسیس OpenAI شکایت کرد. آلتمن و ماسک شرکت را در سال 2015 تأسیس کردند، زمانی که ماسک بخش قابل توجهی از میلیون‌ها دلار سرمایه شخصی خود را برای OpenAI فراهم کرد.

توافق بین ماسک و آلتمن در آن زمان این بود که OpenAI یک شرکت کاملاً غیرانتفاعی خواهد بود. اخیراً OpenAI به یک نهاد کاملاً سود محور تبدیل شده است.

بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است

در 5 مارس، بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، از نوامبر 2021 به بالاترین سطح تاریخی خود رسید. این بار، بیت کوین به بالاترین قیمت جدید در حدود 69200 دلار، درست زیر 70،000 دلار رسید، در حالی که قبلا ATH در قیمت 69،000 دلار باقی مانده بود.

اگر دفعه قبل، همانطور که بسیاری از کارشناسان معتقدند، دو قله تاریخی در سال 2021 به لطف ایلان ماسک و نصف شدن سال 2020 به دست آمد، این بار هجوم بزرگ سرمایه به بازار ارزهای دیجیتال به لطف ETF های بیت کوین، قیمت را به سطح جدیدی رساند. رکورد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید