توییت «آزادی بیان» ایلان ماسک توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • جامعه کریپتو به توییت ماسک واکنش نشان می دهد
  • ایلان ماسک: تسلا 10 میلیارد دلار در آموزش هوش مصنوعی سرمایه گذاری خواهد کرد

ایلان ماسک، صد میلیاردر و کارآفرین نوآور، که مالک X (توئیتر سابق) است و تسلا، اسپیس ایکس و بسیاری از استارت آپ های دیگر را مدیریت می کند، با یک توییت اخیر توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد.

این غول فناوری در پست خود در رسانه های اجتماعی روش ساده ای را پیشنهاد کرد که چگونه هر کسی می تواند از آزادی بیان در پلتفرم X حمایت کند. جامعه هیجان خود را برای این ابتکار ابراز کرد.

جامعه کریپتو به توییت ماسک واکنش نشان می دهد

ماسک خطاب به جامعه توییت کرد که پرداخت هزینه اشتراک ماهانه سرویس X Premium برای حمایت از آزادی بیان کافی است. مالک X در پیام خود خاطرنشان کرد که اشتراک در این “بسیار قدردانی می شود.”

کاربران شروع به ارسال نظراتی کردند که تأیید می کرد بسیاری از آنها قبلاً مشترک شده بودند. برخی از ماسک به خاطر خرید X/Twitter و حمایت از آزادی بیان در سراسر جهان تشکر کردند.

با این حال، برخی اشاره کردند که X همچنان برخی از کاربران خود را از بیان نظرات خود منع می کند، اما بدون ذکر مثال خاصی.

دارنده حساب @XRPcryptowolf X از ماسک پرسیده است که چه زمانی می توان برای X Premium با استفاده از سکه XRP مرتبط با ریپل پرداخت کرد.

ایلان ماسک: تسلا 10 میلیارد دلار در آموزش هوش مصنوعی سرمایه گذاری خواهد کرد

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که یکی از شرکت‌هایش، سازنده خودروهای الکترونیکی تسلا، قصد دارد امسال 10 میلیارد دلار در آموزش هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کند. تسلا قبلاً در سه ماهه اول یک میلیارد برای این کار هزینه کرده است.

علاوه بر این، غول فناوری اظهار داشت که اگر شرکتی آمادگی این را نداشته باشد که این مقدار هزینه کند و این کار را با کارایی بالا انجام دهد، نمی تواند در این زمینه رقابتی باقی بماند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید