اعلامیه Major X ایلان ماسک جوامع DOGE و XRP را هیجان زده می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، کارآفرین فناوری سریال، که رهبری مجموعه‌ای از شرکت‌های موفق از تسلا و اسپیس ایکس گرفته تا Neuralink و X را بر عهده داشته است، از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X (که قبلاً توییتر معروف بود) استفاده کرد تا اعلامیه‌ای مهم درباره گام بزرگی که سرانجام برداشته شد، اعلام کند. توسط X.

توییت او توجه جوامع XRP و DOGE را به خود جلب کرد و شور و هیجان آنها را برانگیخت.

مرتبط با

اکنون همه چیز در X.com است، جامعه کریپتو تحسین می کند

غول فناوری در توییتی اعلام کرد که همه سیستم های اصلی اکنون در دامنه X.com هستند. این باعث موجی از نظرات هیجان‌انگیز شد، عمدتاً از حساب‌های متمرکز بر XRP و Dogecoin. کاربران شروع به پرسیدن یک سوال محبوب از ماسک در مورد اینکه آیا او قصد دارد پرداخت‌های DOGE را اضافه کند، شروع کردند.

در مورد سایر اطلاعیه های اخیر مربوط به X، ماسک خبر ویژگی جدیدی را منتشر کرد که به زودی به Grok AI اضافه خواهد شد. چت ربات ساخته شده توسط xAI یکپارچه شده است

علاوه بر این، Grok اکنون برای کاربران Premium X در اروپا در دسترس است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید