پلتفرم ایکس ایلان ماسک به دلیل تعلیق حساب XRP با واکنش شدید روبرو می شود


Crypto Eri، یکی از نام‌های برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال، از طریق X با ایلان ماسک تماس گرفت و خواستار توضیح درباره تعلیق حساب شد.

ایلان ماسک، مالک پلتفرم معروف رسانه های اجتماعی X (توئیتر سابق)، به دلیل تعلیق حساب X مرتبط با XRP با انتقاداتی مواجه شد.

Crypto Eri، یکی از نام‌های شناخته شده در جامعه ارزهای دیجیتال، به طور مستقیم او از طریق پلتفرم X با ایلان ماسک تماس گرفت و خواستار توضیح در مورد اینکه آیا تعلیق اکانت اشتباه بوده است یا خیر.

این حساب کانونی که با نام کاربری @digitalassetbuy می‌باشد، به دلیل حمایت صریح از XRP، ارز دیجیتال بومی ریپل لبز، شناخته شد. XRP با مناقشات و اختلافات حقوقی متعددی روبرو شده است که مهمترین آنها شکایتی است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه شده است که ادعا می کند XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

با وجود این موانع، XRP گروهی متعهد از حامیان خود را حفظ کرده است که به آینده خود خوشبین هستند. حساب X @digitalassetbuy به عنوان فضایی عمل می‌کند که علاقه‌مندان به XRP می‌توانند اطلاعات، دیدگاه‌ها و بحث‌های مربوط به ارزهای دیجیتال را تبادل کنند. تعلیق غیرمنتظره اکانت فالوورهای او را متعجب و سردرگم کرد.

اگرچه برخی از افراد با این استدلال که تعلیق یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از کلاهبرداران احتمالی است، از ماسک دفاع کردند، اما عدم پاسخگویی از سوی مقامات X منجر به گمانه زنی های مختلفی شد.

در پاسخ به بیانیه‌ای مبنی بر اینکه تعلیق‌ها اقدامی برای جلوگیری از کلاهبرداران است، Crypto Eri بر این باور که تعلیق حساب غیرعادلانه است، ثابت قدم ماند.

“من سهم خودم را انجام می دهم تا به واقعیت ها وفادار بمانم. حتی زمانی که به عنوان پلیس رمزارز یا بخشی از فرهنگ لغو فراخوانی می شوم. اصلا جالب نبود “من همدلی می کنم زیرا او کل کانال خود را با استفاده از پلتفرم X ساخته است.”

گفت.

این اختلاف که توجه حامیان برجسته صنعت مانند جان دیتون، وکیل صاحب XRP را به خود جلب کرده است، اکنون حول این سوال می‌چرخد که آیا این تعلیق یک حادثه مجزا است یا نشانه‌ای از احیای سانسور در جامعه X است.

مرتبط با: در حالی که ایلان ماسک پخش جریانی بازی های ویدیویی را آزمایش می کند، فشار «برنامه همه چیز» X همچنان ادامه دارد

در همین حال، گزارشی که اخیرا منتشر شده است، تحقیقات در حال انجام SEC را در مورد ماسک نشان می دهد. تحقیقات بر روی این موضوع تمرکز دارد که آیا ماسک مقررات اوراق بهادار فدرال را در مورد خرید سهام خود و نمایندگی‌ها و پرونده‌های بعدی مربوط به خرید X نقض کرده است یا خیر.

مجله: جان دیتون وکیل Pro-XRP ’10 برابر بیت کوین بیشتر، 4 برابر بیشتر ETH’: سالن شعله
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید