ایلان ماسک X قصد دارد انقلابی در امور مالی به عنوان یک مرکز مرکزی ایجاد کند


ایلان ماسک X را به عنوان یک پلت فرم مالی فراگیر در نظر می گیرد که همه جنبه های زندگی مالی کاربران را در بر می گیرد، از پول و اوراق بهادار گرفته تا حذف نیاز به حساب های بانکی سنتی.

استارتاپ ایلان ماسک ایکس (توئیتر سابق) با تشویق افراد به استفاده از آن، قصد دارد خود را به عنوان یک مرکز مالی متمرکز قرار دهد.

طبق گزارش‌ها، در جلسه راه‌اندازی همه‌جانبه در 26 اکتبر، ایلان ماسک دیدگاه خود را مبنی بر تبدیل پلتفرم به یک مرکز مالی با نقشه راه برای پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید تا پایان سال 2024 بیان کرد.

ایلان ماسک X را به عنوان یک پلت فرم مالی فراگیر در نظر می گیرد که هر جنبه ای از زندگی مالی کاربران را پوشش می دهد، از پول و اوراق بهادار گرفته تا رفع نیاز به حساب های بانکی سنتی. بر اساس اطلاعات به دست آمده، ایلان ماسک در این جلسه اشاره کرد که پلتفرم پی پال را تاسیس کرده است. ماسک یکی از بنیانگذاران X.Com بود که در ابتدا به عنوان یک پلتفرم مالی جامع طراحی شد و بعداً توسط PayPal خریداری شد که به دلیل برنامه پرداخت خود شناخته می شود.

به نظر می رسد ایلان ماسک رویکردی عملی را در پیش گرفته و تمام توسعه ویژگی ها را مدیریت می کند و پیشنهادات ممتاز را برای این برند برنامه ریزی می کند. تمرکز نه تنها بر روی ایجاد درآمد، بلکه بر موقعیت X به عنوان یک پلت فرم همه کاره و همه کاره برای کاربران است.

طبق گزارش دیگری، ماسک فاش کرد که پلتفرم‌های آنلاین مانند YouTube، LinkedIn و Cision PR Newswire به عنوان رقبای بالقوه X در نظر گرفته می‌شوند که در راه تبدیل شدن به یک اپلیکیشن همه‌کاره است.

ماسک و مدیرعامل ایکس، لیندا یاکارینو، از استراتژی معرفی یک سرویس خبررسانی به نام XWire رونمایی کردند و آن را به عنوان رقیب بالقوه Cision PR Newswire معرفی کردند. X به عنوان یک پلت فرم اصلی برای توسعه اخبار و بحث شناخته شده است. جزئیات و ویژگی های خدمات رقابتی X در برابر یوتیوب، لینکدین و PR Newswire نامشخص است.

مرتبط با: در حالی که ایلان ماسک ویدیو را آزمایش می کند، فشار ‘برنامه همه چیز’ X ادامه دارد…

در یک وبلاگ جدید پست کردنلیندا یاکارینو پیشرفت‌ها و پیشرفت‌هایی را که این پلتفرم در سال گذشته انجام داده است، توصیف می‌کند. یادداشت های انجمن به محصولات مهمی مانند تماس صوتی و تصویری و ویژگی پرداخت 1 دلاری که به زودی برای پلتفرم عرضه می شود اشاره می کند.

همچنین در 27 اکتبر، ایلان ماسک عرضه شده است به‌روزرسانی‌ای که اعلام می‌کند X در حال بررسی امکان پخش مستقیم بحث‌های شرکت است.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید