ایلان ماسک با توییت جالب خود واکنش انجمن XRP و Dogecoin را برانگیخت


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، بار دیگر توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، این بار با بیانیه ای که در زمینه دارایی های دیجیتالی نمادین شده است.

ماسک که به خاطر علاقه اش به میم ها و تعامل بازیگوش شهرت دارد، اخیراً اظهار داشت: «معمولاً خنده دارترین نتیجه محتمل ترین است» که باعث ایجاد هیجان در بین علاقه مندان به XRP و Dogecoin شد.

آخرین مدیر عامل تسلا جیکعبارتی که او قبلاً در مورد Dogecoin به کار برده بود، که در میان طرفداران ارزهای دیجیتال طنین انداز شد، تکرار می‌شود: «مضحک‌ترین نتیجه – مثل اینکه ما در یک سریال صابون هستیم – همان چیزی است که محتمل‌تر است».

در طول هفته، قیمت‌های Dogecoin پس از اینکه ماسک اظهار داشت که پرداخت‌های Dogecoin برای خودروهای تسلا ممکن است چیزی باشد که او مایل است غول خودروهای الکتریکی انجام دهد، افزایش یافت.

در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در 24 ساعت گذشته 11.11 درصد کاهش یافته و به 0.1444 دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش گسترده تر بازار است. به همین ترتیب، XRP با 5.27 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.607 دلار رسید.

بیان با تاریخ

پست ماسک شبیه به اظهار نظر قبلی درباره Dogecoin بود، یک ارز دیجیتال با مضمون سگ که به عنوان یک شوخی شروع شد اما طرفداران زیادی پیدا کرد. در گذشته، ماسک پیشنهاد کرده بود که موفقیت شگفت‌آور Dogecoin نمونه‌ای از طنزهای زندگی است.

ماسک در جلسه ای در برنامه Clubhouse در سال 2021 گفت: “سرنوشت عاشق کنایه است. خنده دارترین نتیجه اغلب محتمل ترین و مسلماً خنده دارترین نتیجه است و طعنه آمیزترین نتیجه تبدیل شدن Dogecoin به ارز زمین در آینده است.”

بنابراین، توییت اخیر ایلان ماسک، که شامل بخشی از این بیانیه بود، اما به هیچ ارز دیجیتالی اشاره ای نکرد، باعث ایجاد نظراتی از سوی انجمن های XRP و Dogecoin شد.

برای جامعه dogecoinاین من را به یاد بیانیه نمادین ماسک در مورد Dogecoin انداخت. «گرگ رمزارز XRP»، یکی از اعضای جامعه XRP، واکنش نشان داد: «این دقیقاً به همین دلیل است که میم کوین‌ها سهموی می‌شوند.»
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید