ایلان ماسک با راه‌اندازی Payments، شراکت شگفت‌انگیز برای X را آزار می‌دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ادغام بالقوه Midjourney در X: “Huge for “The Everything App””
  • پرداخت های X و Grok 1.5 در راهند

Rowan Cheung، بنیانگذار @TheRundownAI به اشتراک گذاشت که ایلان ماسک ممکن است یک سیستم اصلی هوش مصنوعی دیگر را در برنامه X ادغام کند.

پس از راه اندازی چت ربات Grok AI برای کاربران X Premium در سال گذشته، ایلان ماسک اشاره کرد که ممکن است پلتفرم اصلی هوش مصنوعی دیگری را برای پیوستن به Grok – Midjourney اضافه کند.

ادغام بالقوه Midjourney در X: “Huge for “The Everything App””

طبق توییت فوق، ماسک در طول پخش زنده خود در Spaces در مورد همکاری احتمالی بین پلتفرم محبوب رسانه اجتماعی X و پلتفرم هوش مصنوعی گرافیکی Midjourney که تصاویر را بر اساس درخواست کاربران تولید می کند صحبت کرد.

ماسک اظهار داشت که در صورت موفقیت این معامله، Midjourney در چت ربات Grok AI ادغام می شود و کاربران می توانند محتوای بصری با کیفیتی برای پست های خود ایجاد کنند. به گفته ماسک، او به طور خاص “بحث های جالبی با Midjourney” دارد. او گفت حتی اگر این کار جواب ندهد، تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی همچنان در X فعال خواهند بود.

Cheung افزود که اگر این اتفاق بیفتد، “برای “اپلیکیشن همه چیز” بسیار بزرگ خواهد بود. این همان چیزی است که ماسک X می نامد، که هدف نهایی او برای این پلتفرم است. ماسک پس از خرید توییتر به مبلغ 44 میلیارد دلار به صورت نقدی، بسیاری از ویژگی های جدید را به پلتفرم رسانه های اجتماعی اضافه کرد.

پست های طولانی و ویدیوهای زنده یکپارچه شده است. ماسک همچنین قصد دارد تماس‌های صوتی و تصویری و همچنین بخش‌های کاریابی و دوستیابی را اضافه کند. ماسک همچنین به سازندگان اجازه داد تا سهم خود را از درآمد تبلیغات در X کسب کنند و همچنین یک ویژگی اشتراک اضافه کرد که به دارندگان حساب تایید شده اجازه می‌دهد تا هزینه‌های ماهانه را از مشترکین خود دریافت کنند و در ازای آن محتوای اضافی را به آنها ارائه دهند.

پرداخت های X و Grok 1.5 در راهند

در طول همان پادکست در X، ماسک همچنین به اشتراک گذاشت که یک به‌روزرسانی بزرگ برای ربات Grok AI تا چند هفته دیگر منتشر خواهد شد: Grok نسخه 1.5.

صاحب X اظهار داشت که این نسخه به روز شده ابزار هوش مصنوعی می تواند به افراد کمک کند تا با خلاصه کردن و تجزیه و تحلیل کل موضوعات همراه با پاسخ، پست ایجاد کنند. برای این منظور، یک دکمه ویژه “Grok Analysis” در Grok 1.5 وجود خواهد داشت.

اول از همه، جامعه مشتاقانه منتظر پرداخت های X است. به گفته ماسک، این اتفاق اواخر امسال خواهد افتاد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید