ایلان ماسک ارتقای هوش مصنوعی Major Grok را اذیت می کند، در اینجا آنچه انجام خواهد داد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • در نسخه آتی Grok 1.5، مزایای کاربر در اینجا آمده است
  • X در سال جاری پرداخت را آغاز خواهد کرد

ایلان ماسک، مالک اپلیکیشن شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق)، اعلام کرده است که به‌زودی به‌روزرسانی بزرگ چت ربات Grok AI در X اجرا می‌شود.

ماسک همچنین توضیح داد که نسخه جدید Grok چه کارهایی می تواند انجام دهد و چه مزایایی برای کاربران X به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این، ماسک در توییت های خود ادعاهایی مبنی بر کار نکردن Community Notes را رد کرد و به بینندگان یادآور شد که X در سال جاری پرداخت ها را اجرا خواهد کرد.

در نسخه آتی Grok 1.5، مزایای کاربر در اینجا آمده است

کاربر X Dogecoin Designer چند نقل قول از X Spaces را با ایلان ماسک به اشتراک گذاشت. در یکی از آنها، ماسک این خبر را به اشتراک گذاشت که نسخه جدیدی از چت ربات Grok AI به زودی منتشر خواهد شد.

به گفته ماسک، او می تواند مکاتبات و پاسخ ها را برای تجزیه و تحلیل خلاصه کند (یک دکمه ویژه وجود خواهد داشت). علاوه بر این، نسخه جدید Grok “می تواند به افراد در ایجاد پست کمک کند.”

ماسک فاش کرد که چت ربات به روز شده Grok AI احتمالا ظرف چند هفته منتشر خواهد شد.

در همان پادکست، ماسک ادعاها و شایعاتی مبنی بر اینکه وی ویژگی Community Notes را برای همه حساب‌های X به جز حساب خودش پیاده‌سازی کرده است را تکذیب کرد. این صد میلیاردر فناوری اطمینان داد که هیچ توانایی فنی برای حذف حساب خود یا شخص دیگری از یادداشت های انجمن ندارد. او همچنین به جامعه یادآوری کرد که “همه کدها و داده ها منبع باز هستند”، بنابراین هر کسی که از کد اطلاع دارد می تواند آن را بررسی کند.

X در سال جاری پرداخت را آغاز خواهد کرد

در همان قسمت پادکست، ایلان ماسک توضیح داد که چرا این برنامه دیگر نباید توییتر نامیده شود بلکه X نامیده می شود. نام اول آن، «توئیتر» با «پرندگان توییت‌کننده» مرتبط شد، زیرا پست‌ها بیش از 140 کاراکتر نداشتند. اما اکنون کاربران می‌توانند ویدیو ارسال کنند، کاربران Premium می‌توانند پست‌های طولانی‌تری ایجاد کنند و پلتفرم قصد دارد تماس‌های صوتی و تصویری را ارائه دهد. او گفت که به همین دلیل است که نام “توئیتر” دیگر نمی گنجد، زیرا این شرکت اکنون به جای یک محصول واحد، طیف گسترده ای از محصولات را در اختیار دارد.

علاوه بر این، ماسک به همه یادآوری کرد که پرداخت‌ها در اواخر امسال در سراسر این پلتفرم راه‌اندازی خواهد شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید