ایلان ماسک توییت «Hodl» وارن بافت را به اشتراک می‌گذارد، جامعه کریپتو وحشی می‌شود


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ماسک می گوید سهام برکشایر هاتاوی سقوط کرد
  • این چیزی است که واقعاً اتفاق افتاده است

ایلان ماسک، غول فناوری و یک کاربر فعال پلتفرم X نظرات مختلفی را در مورد نقص اخیر که باعث سقوط قیمت سهام کلاس A وارن بافت شد، به اشتراک گذاشتند و او همچنین به هوش مصنوعی اشاره کرد.

یکی از توییت‌های مرتبط ماسک، اسکرین شات شوخی از توییت بافت بود که می‌گفت «hodl».

مرتبط با

ماسک می گوید سهام برکشایر هاتاوی سقوط کرد

ماسک توییتی از حساب کاربری @TrungTPhan خود به اشتراک گذاشت که می‌گوید: «بافت برای اولین بار در 9 سال گذشته در این پلتفرم پست گذاشت تا مشکل برکشایر هاتاوی را حل کند.»

آنچه که سرمایه‌گذار افسانه‌ای سهام ظاهراً برای متقاعد کردن سهامداران شرکت به فروش BRYN به اشتراک گذاشته بود، «هدل» بود. میمی که از غلط املایی کلمه “hold” نشات گرفته است، که بعداً به یک مخفف محبوب در جامعه رمزنگاری به معنای “برای زندگی گرانبها نگه دارید” تبدیل شد.

ماسک به این سوال با ایموجی “صورتی که از خوشحالی گریه می کند” پاسخ داد. جامعه کریپتو از پاسخ و ارسال مجدد ماسک قدردانی کرد، هیجان زده شد و شروع به شوخی در مورد مشکل فنی کرد که وارن بافت و برکشایر هاتاوی قربانی آن شدند. بسیاری از افراد شروع به بحث در مورد وضعیت با شرکت بافت کردند و اظهار داشتند که این اسکرین شات با کلمه “hodl” روی آن جعلی است.

ماسک همچنین توییتی را توسط خبرگزاری Zerohedge در مورد وضعیت نقص فنی در ترمینال بلومبرگ بازنشر کرد: “وقتی شما گزارش هوش مصنوعی در مورد هر حرکت بازار دارید، چه چیزی ممکن است اشتباه پیش بیاید؟” یک اسکرین شات از صفحه نمایش نشان می دهد که سهام برکشایر هاتاوی کلاس A به طور ناگهانی از 624400 دلار به ازای هر سهم به 185.10 دلار سقوط کرد.

واکنش طنز آمیز جامعه کریپتو از این واقعیت ناشی شد که وارن بافت یک نفرت سرسخت بیت کوین است.

این چیزی است که واقعاً اتفاق افتاده است

نقص فنی فوق‌الذکر روز دوشنبه رخ داد و باعث شد که به نظر برسد سهام کلاس A برکشایر هاتاوی در بیشتر ساعات صبح که معاملات در بورس نیویورک آغاز شد، 100 درصد سقوط کرده است.

معاملات این سهام بعدا متوقف شد. این موضوع بر قیمت سهام Barrick Gold و Nuscale Power که جزو چهل دارایی بودند نیز تأثیر گذاشت. به گفته NYSE، مشکلات فنی به دلیل نوارهای قیمت منتشر شده توسط انجمن نوار ادغام شده است، ابزار محبوبی که توسط این سازمان ارائه شده و توسط بسیاری از مراکز تجاری عمده بازار استفاده می شود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید