ایلان ماسک پادزهر جدید Deepfake را در X فاش کرد، جامعه هیجان را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و مالک جدید پلتفرم توییتر (که اکنون به نام X تغییر نام داده شده است)، با جوامع X و کریپتو به اشتراک گذاشت که اکنون ابزار بهتری برای شکست دادن کلاهبرداری های عمیق در این غول رسانه های اجتماعی وجود دارد.

ماسک این را در حالی بیان کرد که توییتی از Community Notes را نقل کرد، ویژگی‌ای در برنامه X که اصلاحاتی را در پست‌ها ارائه می‌دهد، اغلب خوانندگان را نسبت به اطلاعات جعلی یا گمراه‌کننده هشدار می‌دهد، یا صرفاً به‌روزرسانی‌ها را ارائه می‌دهد.

Community Notes به روز رسانی را منتشر کرده است که شامل تطبیق بصری بهبود یافته است. نشان دادن یادداشت ها در پست های X بیشتر (حدود 30 درصد بیشتر) حاوی تصاویر مشابه یا یکسان کمک خواهد کرد. ایلان ماسک در مورد این به‌روزرسانی گفت: «این تفاوت بزرگی در شکست دادن دیپ‌فیک‌ها (و تقلبی‌های سطحی) ایجاد می‌کند.»

این توییت از ماسک نظرات بسیاری را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال به همراه داشت. به طور کلی، بسیاری از کاربران X در مورد این عرضه جدید هیجان زده بودند و از ماسک و یادداشت های انجمن تشکر کردند. یکی از فعالان XRP @XRPcryptowolf بار دیگر به شوخی از ماسک پرسید که پرداخت‌های XRP چه زمانی در X در دسترس خواهند بود.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، یک اعتبارسنجی XRPL با نام Vet شایعات مبنی بر آزمایش پرداخت های XRP بر روی پلتفرم X را رد کرد. با این حال، این شرکت قصد دارد تا اواخر سال جاری پرداخت های داخلی را راه اندازی کند.

جامعه Dogecoin امیدوار است که ماسک، به عنوان یکی از طرفداران بزرگ DOGE، رمزارز میم را به گزینه های پرداخت خود اضافه کند. البته ماسک هنوز اظهار نظر جدیدی در این مورد نکرده است. با این حال یک چیز واضح است: طبق توییت های ایلان ماسک، X ارز دیجیتال خود، “Xcoin” را راه اندازی نخواهد کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید