ایلان ماسک خواستار 258 میلیارد دلار شکایت دوج کوین رد شد: گزارش


سرمایه گذاران از Dogecoin به عنوان «هیاهو» به عنوان یک نقطه مرجع در شکایت یاد کردند و به تصویری که ماسک از یک «کارشناس مالی ساختگی» در طول یک حضور در Saturday Night Live نشان داد اشاره کردند.

طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک و وکلایش از یک قاضی آمریکایی درخواست کرده‌اند که شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران مبنی بر اجرای یک طرح هرمی برای ترویج ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) را رد کند.

بر اساس گزارش رویترز در تاریخ 1 آوریل، وکلای ایلان ماسک به شکایت سرمایه گذاران Dogecoin در دادگاه فدرال منهتن در 31 مارس به عنوان “تخیلی فانتزی” اشاره کردند.

طبق گزارش‌ها، وکلای ماسک در تلاش برای متقاعد کردن قاضی برای «انصراف» از شکایت چند میلیارد دلاری، اظهارات Dogecoin را به عنوان «توئیت‌های بی‌ضرر و اغلب احمقانه» معرفی کردند.

وکلای ماسک توضیح دادند که اظهارات وی در مورد Dogecoin، از جمله “Dogecoin Rulz” و “بدون بالا، بدون پایین، فقط Doge”، “بیش از حد مبهم” برای توجیه ادعای تقلب است. حقوقدانان خاطرنشان کردند:

هیچ چیز غیرقانونی در مورد توئیت کلمات حمایتی یا تصاویر خنده دار در مورد یک ارز دیجیتال قانونی وجود ندارد که ارزش بازار آن در حدود 10 میلیارد دلار است.

سرمایه‌گذاران به نمایش زنده شنبه شب اشاره کردند که در آن ماسک یک «کارشناس مالی ساختگی» را به تصویر می‌کشد و از Dogecoin به عنوان «هیجان‌انگیز» به‌عنوان نقطه مرجع در دادخواست یاد می‌کند.

ایوان اسپنسر، وکیل مدافع سرمایه گذاران، در ایمیلی گفت: «ما بیش از همیشه مطمئن هستیم که پرونده ما موفق خواهد بود.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *