ایلان ماسک به‌روزرسانی X را وعده می‌دهد که جامعه کریپتو را هیجان زده می‌کند


فهرست

  • ویدیوهای تاک برای بازگشت به Twitter/X
  • ماسک ویژگی جدید ربات ضد هوش مصنوعی را فعال می کند

یکی از کاربران پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X به نام “Dogecoin Designer” (@cb_doge)، ایلان ماسک، که یکی از اعضای تیم Dogecoin است و مرتباً اطلاعاتی در مورد به‌روزرسانی‌های آینده توییتر/X و آمار این شبکه به اشتراک می‌گذارد.

ویدیوهای تاک برای بازگشت به Twitter/X

«دوج کوین طراح» گفت که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و مالک X قصد دارد اپلیکیشن Vine را به X بازگرداند. Vine یک برنامه کاربردی مستقر در ایالات متحده برای ویدیوهای کوتاه است که توسط توییتر در سال 2012 تحت رهبری جک دورسی خریداری شد. یک سال قبل از عرضه رسمی

با این حال، در سال 2017، توییتر این برنامه را تعطیل کرد و چند ماه بعد آن را متوقف کرد. به نظر می رسد ماسک در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد این برنامه با اجازه دادن به مردم برای ایجاد ویدیوهای کوتاه برای جذب کاربران بیشتر به X است.

@cb_doge معتقد است که محبوب‌تر خواهد شد و از پلتفرم‌های ویدیویی رقیب: Instagram Reels، YouTube Shorts و TikTok پیشی خواهد گرفت. جامعه کریپتو در X با اشتیاق به این خبر پاسخ دادند و به وضوح از این پیشرفت جدید هیجان زده هستند.

ماسک ویژگی جدید ربات ضد هوش مصنوعی را فعال می کند

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، کارآفرین نوآور فناوری ماسک همچنین از راه اندازی یک ویژگی جدید در برنامه Twitter/X برای مبارزه با ربات های هوش مصنوعی خبر داد. حساب‌های جدید سالانه هزینه کمی دریافت می‌کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به توییت‌ها پاسخ دهند، لایک کنند یا بوکمارک کنند.

این میلیاردر فناوری توضیح داد که این “تنها راه برای جلوگیری از هجوم بی امان ربات ها” است. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، در آخرین توییت خود از ماسک به خاطر این موضوع انتقاد کرد و او را به “سانسور سخنرانی قانونی” در پلتفرم خود متهم کرد.

به طور کلی، ماسک خود را به عنوان مدافع آزادی بیان معرفی می کند و همانطور که اغلب به کاربران یادآوری می کند، خرید 44 میلیارد دلاری خود از توییتر را صرفاً در راستای همین هدف انجام داده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید