ایلان ماسک برای اولین بار از سکه میم سولانا نام برد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک تایید کرد که از Dogwifhat، توکن میم که در شبکه Solana راه اندازی شد، آگاه است، حتی اگر بار اول نتوانست آن را به درستی تلفظ کند. ماسک در طول پخش آن را «کلاه سگ وای فای» نامید و نشان داد که حتی غول فناوری نیز از خصلت‌های میم رمزنگاری مصون نیست.

چند ماه پیش یکی از محبوب ترین میم ها Dogwifhat بود که با نماد WIF نشان داده شد. محبوبیت آن به لطف نام تجاری هوشمندانه آن افزایش یافت.

با این حال، مانند بسیاری از توکن های میم، ارزش و علاقه آن اخیراً کاهش یافته است. این توکن پس از آخرین اظهار نظر ماسک که باعث برخی تحرکات بازار شد، برای مدت کوتاهی در خبرها قرار گرفت. اما این مهم نبود و WIF هیچ نشانه ای از مشارکت سرمایه گذاران در FOMO نشان نمی دهد.

BTCUSD
نمودار بیت کوین/دلار از TradingView

به طور گسترده ای شناخته شده است که ماسک تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال دارد. افزایش قیمت های قبلی دارایی هایی مانند دوج کوین و بیت کوین توسط توییت ها و نظرات او انجام شد.

حتی زمانی که او جنبه های طنزآمیز را به تأییدات خود ارائه می دهد، سرمایه گذاران اغلب به سرعت به آنها پاسخ می دهند. ماسک قبلاً به هیچ کوین میم کوچکی اشاره نکرده بود و بیشتر روی غول های صنعت میم مانند Dogecoin و Shiba Inu تمرکز کرده است.

مرتبط با

توکن های میم همیشه می توانند از مزایای تکنولوژیک بهره مند شوند. اگرچه سخنان ماسک در ابتدا با هیجان روبرو شد، اما مهم است که نوساناتی که اغلب به دنبال چنین رویدادهایی رخ می دهد را در نظر بگیریم. توکن های میم به ویژه در برابر نوسانات ناگهانی ارزش ناشی از معاملات سوداگرانه و تبلیغات رسانه های اجتماعی آسیب پذیر هستند.

در حال حاضر، سولانا دوران سختی را سپری می‌کند و صنعت سکه‌های میم عمدتاً توسط توکن‌های صادر شده توسط افراد مشهوری مانند ایگی آزالیا تقویت می‌شود. متأسفانه سودآوری این توکن ها با سطوح دارایی های دیجیتالی قابل دوام مانند بیت کوین یا اتریوم فاصله زیادی دارد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید