ایلان ماسک یک حرکت شگفت انگیز کاردانو (ADA) انجام داد، اما یک مشکل بزرگ وجود دارد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ایلان ماسک با توئیت اول آوریل خود جامعه را به هیجان آورد
  • به گفته تحلیلگران، Dogecoin چشم به یک روند صعودی بزرگ است

بر اساس توئیتی از یک حساب کاربری X متمرکز بر ADA، میلیاردر فناوری، ایلان ماسک، مالک پلتفرم Twitter/X و بسیاری دیگر از شرکت‌های فناوری نوآور، اخیراً نشانه‌هایی از علاقه به Cardano و سکه اصلی آن، ADA نشان داده است.

کاربر @CardanoFeed یک اسکرین شات منتشر کرد که نشان می‌دهد ایلان ماسک اکنون از دسته اخبار ADA پیروی می‌کند. “به کشتی خوش آمدید!” او توییت کرد و ایلان ماسک را تگ کرد.

با توجه به اینکه ماسک از حامیان سرسخت Dogecoin است و مکرراً از BTC نام می برد، این یک چرخش شگفت انگیز است. در واقع، در سال 2021، تسلا 1.5 میلیارد دلار سکه خریداری کرد و بیت کوین را در آوریل همان سال به بالاترین سطح خود رساند. تسلا همچنین بیت کوین را برای چند ماه در همان دوره پذیرفت تا اینکه ماسک آن را به دلیل نگرانی های محیطی بحث برانگیز در مورد استخراج بیت کوین تعطیل کرد. هنگامی که جوامع دیگری مانند ADA یا SHIB یا XRP سعی کردند توجه ماسک را از طریق توییت های او جلب کنند، میلیاردر همیشه آنها را نادیده می گرفت.

این اتفاق با ADA و ماسک کاملا قانع کننده به نظر می رسد. با این حال، در موضوع نظر، کاربر X @CryptoIRELAND1 اشاره کرد که احتمالاً این یک شوخی اول آوریل است.

ایلان ماسک با توئیت اول آوریل خود جامعه را به هیجان آورد

اوایل امروز، مالک X ماسک توییت کرد که پست افسر ارشد DEI در دیزنی را به عهده گرفته است و افزود که مشتاقانه منتظر همکاری با باب ایگر و کاتلین کندی است تا “محتوای آنها را بیشتر بیدار کند.”

جامعه کریپتو از تلاش ماسک برای ترولینگ حمایت کرد و شروع به ارسال الگوهای رفتاری برای برجسته کردن آنچه دیزنی، نتفلیکس و دیگر غول‌ها در کسب‌وکارهای مختلف «موقعیت بیداری» می‌نامند، در رابطه با سیاست‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف زندگی.

به گفته تحلیلگران، Dogecoin چشم به یک روند صعودی بزرگ است

با توجه به توییت اخیر علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال در مورد ارز دیجیتال مورد علاقه ایلان ماسک، DOGE در حال حاضر این الگو را منعکس می کند این اتفاق بین سال های 2018 و 2021 ادامه یافت. دومی سالی بود که سکه اصلی میم به بالاترین حد خود رسید و در 8 می به 0.7376 دلار رسید.

این اوج تاریخی پس از رسیدن بیت کوین ATH در آوریل همان سال و به لطف حمایت ماسک از DOGE در نمایش SNL خود هنگام عرضه به دست آمد. اکنون مارتینز بر این باور است که اگر Dogecoin واقعاً از همین الگو پیروی کند، ممکن است “یک روند صعودی سهموی بزرگ” رخ دهد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید