ایلان ماسک مجیک: سرمایه گذار رمزارز با این سکه میم به جکپات 3 میلیون دلاری دست پیدا می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش قابل توجه اتفاقات، یک سرمایه گذار باهوش ارز دیجیتال، به لطف اقدامات عجیب الون ماسک، سرمایه گذاری 30000 دلاری را به سود خیره کننده بیش از 2.7 میلیون دلار تبدیل کرد. مدیرعامل تسلا که به خاطر نفوذش در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، اخیراً بیوگرافی پروفایل X خود را به «(CTO) Chief Troll Officer» تغییر داد که باعث افزایش بی‌سابقه ارزش توکن TROLL شد.

سرمایه گذار خوش شانس از این فرصت استفاده کرد و 80.77 تریلیون توکن TROLL را زمانی که قیمت در پایین ترین سطح خود بود خریداری کرد. به سرعت به امروز، طبق گزارش Lookonchain، ارزش این توکن ها اکنون به 2.79 میلیون دلار رسیده است.

TROLL که اولین بار در آوریل 2023 در شبکه اتریوم شروع به کار کرد، پس از راه‌اندازی، ارزش آن افزایش یافت و هیجانی را که در ابتدا توسط Pepe Coin (PEPE) ایجاد شد، نشان داد. با این حال، هیجان اولیه از بین رفت و در طول 229 روز، ارزش سکه به میزان خیره کننده 94.4 درصد کاهش یافت.

""
منبع: نمای معاملاتی

احیای اخیر TROLL را می توان به حرکت X ایلان ماسک نسبت داد که باعث افزایش 13208 درصدی در ارزش سکه در تنها شش روز شد. در حال حاضر، TROLL دارای ارزش بازار 45.2 میلیون دلار و حجم معاملات 24.7 میلیون دلار است که حضور خود را در عرصه کریپتو تقویت کرده است.

با وجود شایعات فعلی در مورد TROLL، به سرمایه گذاران توصیه می شود مراقب باشند. ماهیت غیرقابل پیش‌بینی بازار کریپتو، همراه با تمایلات سفته‌بازی میم کوین‌ها، پیش‌بینی مسیر آینده TROLL را به یک کار چالش برانگیز تبدیل می‌کند. از آنجایی که رسانه های اجتماعی همچنان پر از بحث ها در مورد TROLL هستند، این الگوی رفتاری یادآور خطرات ذاتی سرمایه گذاری در سکه ها است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید