ایلان ماسک هشدار هوش مصنوعی مهمی صادر می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، مالک پلتفرم X و بنیانگذار xAI و همچنین بسیاری از شرکت های موفق فناوری، از او استفاده کرد استثنا ربات Grok AI است که توسط شرکت او اختراع شده است و بنابراین آن را تحت کنترل نگه می دارد.

ماسک در مورد مصاحبه اخیر با تاجر کاترین ماهر، که مدیر عامل و رئیس رادیو عمومی ملی NPR در ایالات متحده است، اظهار نظر کرد.

خلاصه مصاحبه ای که ماسک در آن اظهار نظر کرده بود توسط مارک آندرسن با 1.2 میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشته شد. در این ویدئو، ماهر در مورد اولین متمم قانون اساسی صحبت می کند که آزادی بیان و مطبوعات را در ایالات متحده تضمین می کند. به نظر می رسد که مدیر عامل NRP مایل است از راه خود برای شروع سانسور اطلاعات ارسال شده در پلتفرم های مختلف تلاش کند.

اندرسن در توییتی نوشت که ماهر و هزاران نفر دیگر از همفکرانش اکنون آنچه را که مجاز به گفتن یا خواندن آنلاین است سانسور می کنند. وی تاکید کرد که همین کار در حال حاضر در مورد هوش مصنوعی انجام می شود.

ماسک نیز در این مورد با Andreessen موافق بود و اظهار داشت که چنین رویکردی برای آموزش هوش مصنوعی می تواند موجودیت تمدن بشری را در معرض خطر بزرگی قرار دهد. در توییت قبلی، او به OpenAI و محصول ChatGPT آن حمله کرد و آنها را متهم کرد که با افزودن سانسور و “بیداری” به آنها به طور بالقوه آسیب جدی به بشریت در آینده وارد می کنند.

جامعه کریپتو به توییت ماسک پاسخ داد و گروک را که از این امر مستثنی بود و به عنوان یک “هوش مصنوعی واقعی” آموزش دیده بود، تمجید کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید