ایلان ماسک هشدار “آینه سیاه” صادر کرد، شیباریوم در آستانه یک رکورد بزرگ است، سامسون مو افزایش بیت کوین را اعلام کرد: Crypto News Digest توسط U.Today


U.Today سه خبر مهم روز گذشته را به شما تقدیم می کند.

ایلان ماسک بیانیه مهم «آینه سیاه» را برای هشدار به جامعه منتشر کرد

به زودی x پستایلان ماسک، صد میلیونر مشهور جهان با علاقه روزافزون به آخرین پیشرفت‌های فناوری. ابراز بی اعتمادی کرد در ویژگی جدید مایکروسافت این ویژگی “Recall” نام دارد و به گفته مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا، نمایندگی کند جستجوی معنایی کل تاریخچه کاربران به آنها کمک می کند هر آنچه را که در رایانه خود دیده یا انجام داده اند پیدا کنند. اصل “یادآوری” ساده است: ویندوز دائماً از صفحه رایانه شما اسکرین شات می گیرد، سپس از یک مدل هوش مصنوعی مولد در ارتباط با NPU برای پردازش همه آن داده ها و قابل جستجو کردن آن ها استفاده می کند. علیرغم کاربرد امیدوارکننده، ماسک این ویژگی را با مقایسه آن با آنچه ممکن است در یک قسمت از سریال «آینه سیاه» نشان دهد، مورد انتقاد قرار داد، و به این نکته اشاره کرد که سناریوی دیستوپیایی این سری از فناوری‌های کنترل بشریت در حال نزدیک‌تر شدن به واقعیت است. ماسک نوشت: «من قطعاً این «ویژگی» را خاموش می‌کنم، شاید اشاره کند که داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط «Recall» به طور بالقوه می‌تواند به راحتی قابل دسترسی باشد و برای کنترل اعمال کاربران استفاده شود.

شیباریوم با افزایش 209 درصدی تراکنش ها در آستانه یک رکورد بزرگ است.

همراه با بقیه بازار، شیباریومراه حل لایه 2 Shiba Inu اخیراً شاهد تأثیرات مثبت یک روند صعودی جدید بوده است. طبق داده های ارائه شده توسط Shibariumscan، تعداد تراکنش های روزانه از 6000 تراکنش در 14 می به 18560 در 20 می افزایش یافته است که نشان دهنده رشد بیش از 209٪ است. برای هفته‌ها، تعداد مهاجرت‌های روزانه در شیباریوم نسبتاً ثابت بود، اما پس از اجرای هارد فورک شیباریوم در شبکه اصلی، اوضاع تغییر کرد. این یک نقطه عطف برای پروتکل اتریوم L2 بود. با افزایش تراکنش، شیباریوم اکنون قصد دارد رکورد 420 میلیون تراکنش کل را بشکند. در حالی که مشخص نیست دقیقا چه زمانی این اتفاق می افتد، شیباریوم کاتالیزور مناسبی برای کمک به ارتقای موقعیت کلی خود به سطح جدیدی دارد. در حال حاضر، طبق داده های شیباریوم اسکن، تعداد کل تراکنش های شیباریوم به 417525512 تراکنش می رسد.

مرتبط با

بیانیه افزایش قیمت بیت کوین توسط سامسون مو: “امگا در راه است”

ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین بالاخره حرکتی را انجام داد که مدت ها انتظارش را می کشیدیم تا به بالاترین حد تاریخ خود بازگردد و به 71000 دلار رسید که بالاترین سطح قیمت آن از اول آوریل است، زمانی که BTC با 71330 دلار معامله می شد. کاتالیزورهای احتمالی برای بهبود ناگهانی بیت کوین، داده های مثبت CPI بود که نشان دهنده تضعیف نرخ تورم و همچنین یک هفته جریان ورودی به ETF های بیت کوین بود. چنین تغییر مثبتی در قیمت بیت کوین مورد توجه مدیرعامل Jan3 قرار نگرفت سامسون درویک ماکسیمالیست معروف BTC زمانی پیش‌بینی کرد که دارایی ممکن است روزی به 1 میلیون دلار برسد. Mow پیش بینی دیگری انجام داد و از دسته X برای اظهار نظر در مورد افزایش قیمت BTC استفاده کرد. این بار در مورد شمع بیت کوین امگا است که به زودی عرضه می شود. همانطور که قبلا توسط مدیر عامل توضیح داده شد، شمع امگا یک شمع تجاری بزرگ است که با نوسانات بالا در نمودار بیت کوین همراه است. در همین حال، طبق CoinMarketCap، بیت کوین با 0.25 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، 70006 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید