ایلان ماسک راه هایی را برای کسب درآمد از توییتر برای سازندگان معرفی می کند


آخرین به روز رسانی کاربر محور با هدف افزایش تعامل دنبال کنندگان و ایجاد جریان های درآمدی جدید در پلت فرم رسانه های اجتماعی است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اعلام کرده است که تولیدکنندگان محتوا در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اکنون می‌توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند و برنامه جدیدی را به لیست رو به رشد برنامه‌های رادیکال برای بهبود سودآوری توییتر و حمایت از روزنامه‌نگاری شهروندی اضافه می‌کند.

از زمان تصاحب توییتر توسط ماسک، این شرکت چندین اقدام جدی برای تبدیل خود به یک تجارت سودآور انجام داده است، از جمله اخراج دسته جمعی و اشتراک توییتر آبی. در حالی که بسیاری از افرادی که قبلاً تأیید شده بودند، درخواست هزینه ماهانه برای دریافت علامت آبی در توییتر را تلافی کردند، ماسک این را به عنوان یک جریان درآمد بسیار مورد نیاز برای شرکت دید.

آخرین به‌روزرسانی کاربر محور، که به کاربران در سطح جهانی امکان کسب درآمد از هر نوع پست در توییتر را می‌دهد، با هدف افزایش تعامل دنبال‌کنندگان و ایجاد جریان‌های درآمدی جدید در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است.

ویژگی «اشتراک‌ها» به کاربران توییتر این امکان را می‌دهد تا از فالوورهای خود ماهانه «از یکی از قیمت‌های ارائه‌شده توسط توییتر» هزینه دریافت کنند. پس از پرداخت، مشترکین به محتوای انحصاری سازنده دسترسی پیدا می‌کنند که برای عموم قابل مشاهده نیست.

توییتر خواهد شد برای دادن اجازه سازندگان تا 97٪ از درآمد را تا 50000 دلار در طول عمر حفظ می کنند، سپس تقسیم درآمد برای سازندگان به 80٪ کاهش می یابد. رسانه های اجتماعی با پردازشگر پرداخت Stripe برای پرداخت به سازندگان در توییتر شریک شده اند.

با این حال، اشتراک درآمد تنها پس از کسب حداقل آستانه 50 دلاری توسط کاربران آغاز می شود. حتی اگر حساب توییتر سازنده به هر دلیلی به حالت تعلیق درآمده باشد، خدمات اشتراک غیرقابل استرداد است. در چنین سناریوهایی، کاربران باید به صورت دستی اشتراک خود را لغو کنند تا از پرداخت های ماهانه خودکار به حساب های غیرفعال توییتر جلوگیری کنند.

اعضای کریپتو توییتر که طی سال‌ها از طریق پست‌های خود اعتبار و دنبال‌کنندگان زیادی در توییتر به دست آورده‌اند، با آغوش باز از اشتراک سازندگان استقبال می‌کنند.

مرتبط با: ایلان ماسک پلتفرم هوش مصنوعی TruthGPT را راه اندازی می کند

تلاش های مستمر ماسک برای طراحی مجدد توییتر همچنین شاهد استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی و جلوگیری از اطلاعات نادرست در پلت فرم رسانه های اجتماعی خواهد بود.

علیرغم هشدار ماسک به جهان در مورد توسعه هوش مصنوعی به دلیل نگرانی های اجتماعی، گزارش شده است که او حدود 10000 واحد پردازش گرافیکی (GPU) را برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی آینده خود خریداری کرده است.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید