ایلان ماسک با فراتر رفتن بیت کوین از 50000 دلار احساسات صعودی در جامعه را برانگیخت


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک تاثیرگذارترین فرد با بیشترین تعداد فالوور در توییتر است. امروز، ماسک پس از خوشامدگویی به جامعه خود، تعدادی نظرات افزایشی از سوی کاربران رمزارز توییتر دریافت کرد که ظاهراً از جهش بیت کوین به بالای سطح 50000 دلار در روز دوشنبه الهام گرفته شده بود.

با رسیدن بیت کوین به 50000 دلار، ماسک با احساسات صعودی ارزهای دیجیتال روبرو می شود

ایلان ماسک، صد میلیاردر، رئیس تسلا،

به نظر می‌رسد که جامعه ارزهای دیجیتال در هیجان شدیدی نسبت به بیت‌کوین، ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان است، که یک روز پیش به بالای 50000 دلار رسید، اما پس از یک عقب‌نشینی حاشیه‌ای در زمان نگارش مقاله، در محدوده 49900 دلار تغییر یافت.

بیت کوین در نهایت به لطف ETF های بیت کوین که به طور مداوم انبوهی از بیت کوین را در ماه گذشته انباشته کردند، از 50000 دلار گذشت. این دارایی‌های نقدی یک ماه پیش در دی ماه به تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار رسید و در 21 بهمن ماه از آن رکورد قیمت گذشت.

پاسخ مثبت به توییت ایلان ماسک
از طریق تصویر هیجان

دلیل اصلی افزایش بیت کوین

به گفته آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار و کارآفرین VC که روز دوشنبه در Squawk Box CNBC ظاهر شد، بیت کوین به دارایی مورد علاقه وال استریت تبدیل شده است. وی اظهار داشت که ماینرها در حال حاضر روزانه 900 بیت کوین تولید می کنند، در حالی که صادرکنندگان بیت کوین ETF 12.5 برابر این مقدار جمع آوری می کنند.

پومپ در توییتی نوشت: «اگر این روند ادامه پیدا کند، راهپیمایی به بالاترین سطح تاریخ ادامه خواهد داشت.

بیانیه صعودی BTC Samson Mow

ماکسیمالیست بیت کوین، سامسون موو، مدیرعامل ژانویه 3، انتظار دارد بیت کوین به طور غیرمنتظره ای به یک میلیون دلار برسد. وی خاطرنشان کرد که در سال 2017، بیت کوین طی 9 ماه “بدون هیچ تغییر اساسی در پویایی بازار” 20 برابر شد.

ETF های بیت کوین که در سال 2024 مقادیر زیادی بیت کوین را به خود اختصاص دادند، «هر روز 100 میلیون دلار ورودی به ارمغان می آورند. بر این اساس برنامه ریزی کنید.»

Mow قبلاً به شمارش قیمت بیت کوین “در مقیاس یک میلیون دلاری” رفته است. 50000 دلار 0.05 میلیون دلار، 100000 دلار 0.1 میلیون دلار و غیره است. به عنوان بیان می کند.

او پیشنهاد کرد که اگر کسی باور ندارد که بیت کوین به سرعت 20 برابر افزایش می یابد، باید منتظر بمانند تا بیت کوین به 100000 دلار برسد و شاید انتظار افزایش 10 برابری قیمت آسان تر باشد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید