ایلان ماسک با توییت جدید Doge، جامعه کریپتو را هیجان زده می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میم ایلان ماسک باعث ایجاد هیجان در جامعه رمزنگاری شده است
  • ایلان ماسک منبع باز Grok AI

ایلان ماسک، صد میلیاردر، مالک ایکس و عاشق سینه بزرگ با انتشار توییتی تبریک گفت. ماسک یک “توئیت سگ” منتشر کرد که در آن سه سگ از نژادهای مختلف را با کلاه سبز نشان می داد. یکی از آنها سگ شیبا اینو بود.

میم ایلان ماسک باعث ایجاد هیجان در جامعه رمزنگاری شده است

توییت ایلان ماسک باعث طوفانی از نظرات مثبت جامعه ارزهای دیجیتال و به ویژه از طرف دوستداران میم کوین شد.

از آنجایی که ماسک این بار شیبا اینو را در توییت خود داشت، بسیاری از افراد، از جمله حساب های طرفداران میم کوین مانند Dogecoin، Floki و SHIB، به ماسک تبریک گفتند. پاسخ‌های مختلفی از سوی دسته‌های رسمی crypto X (لوسی، مدیر بازاریابی SHIB، حساب رسمی FLOKI و غیره) ارائه شد.

ماسک از طرفداران پر و پا قرص میم ها و ارز دیجیتال میم اصلی، DOGE است. در سال 2021، او پس از انتشار عکسی از توله سگ شیبا اینو که به تازگی به فرزندخواندگی گرفته شده بود، به نام فلوکی، یکی از شخصیت های اصلی سریال وایکینگ ها، ندانسته سکه فلوکی را روانه بازار کرد. در همان روز، 1 ژوئن 2021، یک میم سکه دیگر با الهام از توییت ایلان ماسک عرضه شد: BabyDoge.

ماسک روز یکشنبه همچنین یکی از توییت‌های کلاسیک خود را که توسط کریپتو توییتر/X محبوب شده بود، تکرار کرد: «محتمل‌ترین نتیجه خنده‌دار است». این همچنین به او اجازه داد تا با جامعه ارزهای دیجیتال در پلتفرم رسانه های اجتماعی، به ویژه طرفداران XRP و DOGE درگیر شود.

ایلان ماسک منبع باز Grok AI

ایلان ماسک، که ابتکار xAI را در سال 2023 راه‌اندازی کرد و چت ربات Grok AI را ایجاد کرد، داده‌های Grok-1 را منتشر کرد و آن را منبع باز کرد و به شفافیت در زمینه توسعه هوش مصنوعی، مطابق با وعده قبلی‌اش، کمک کرد.

امروز، Rowan Cheung، بنیانگذار The Rundown AI، یک سری اخبار در مورد به روز رسانی های هوش مصنوعی منتشر شده توسط شرکت های بزرگ به اشتراک گذاشت. این خبر شامل چت ربات xAI و هوش مصنوعی Grok نسخه 1 ایلان ماسک بود. xAI وزن و معماری Grok-1 را منتشر کرده است. Cheung گفت: “این یک مدل زبان پارامتر بزرگ 314B است، 2 برابر اندازه GPT-3.5” و گام ماسک را به عنوان یک پیروزی بزرگ برای توسعه هوش مصنوعی مشارکتی و شفاف توصیف کرد و گفت: “این خوب است که ایلان راه می‌رود. در مسیر.” .

اوایل سال جاری، ماسک اعلام کرد که منبع Grok را تا چند هفته دیگر راه اندازی خواهد کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید