ایلان ماسک تایید کرد که پسرش «لیل ایکس» هنوز دوج کوین را در اختیار دارد، جامعه DOGE واکنش نشان می‌دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیرا تایید کرد که پسرش، که با محبت به عنوان “lil X” شناخته می‌شود، همچنان Dogecoin خود (DOGE) را نگه می‌دارد که باعث خوشحالی جامعه DOGE شد.

این تایید غیرمستقیم در پاسخ به یک توییت بازیگوش از طراح گرافیک Dogecoin “dogedesigner” بود که به اشتراک گذاشت که “lil X” دارای فرزندان خردسال است و هرگز یک بار پیشنهاد فروش دارایی های خود را نداد.

Dogedesigner در توییتی نوشت: “X یک پس انداز پول برای کودکان نوپا است. او یک بار هم نگفته بفروش.” ماسک با تاکیدی همراه با ایموجی خنده واکنش نشان داد. این تایید شاد به سرعت توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد.

این تعامل موجی از واکنش را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت. یک کودک نوپا.” یکی دیگر از کاربران X در پاسخ به این سوال که “چند تا Doge X دارند؟”

مرتبط با

جامعه Dogecoin مدت‌هاست که تحت تأثیر توییت‌های ماسک قرار گرفته است و اغلب شاهد واکنش بازار فوری به اظهارات وی است. آخرین توییت او نیز از این قاعده مستثنی نیست، زیرا بار دیگر به Dogecoin توجه می شود.

ماسک که خود را “دوج‌پدر” می‌خواند، از حامیان قوی Dogecoin بود. او به طور مکرر در توییت های خود به آن اشاره کرد و حتی اجازه داد از آن به عنوان گزینه پرداخت برای برخی از محصولات تسلا استفاده شود.

در ماه مه، ماسک در توییتی درباره درگذشت Kabosu، سگی که چهره میم DOGE بود که مدت کوتاهی پس از آن شاهد افزایش قیمت Dogecoin بود، توئیت کرد.

در زمان نوشتن این مقاله، قیمت Dogecoin با 0.08٪ کاهش در 24 ساعت گذشته با 0.122 دلار معامله می شد، اما هنوز نسبت به سودی که در حال حاضر دریافت می کند واکنشی نشان نداده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید