ایلان ماسک تایید کرد که هوش مصنوعی به سرعت در حال افزایش است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ماسک تایید کرد که پذیرش هوش مصنوعی به سرعت در حال گسترش است
  • این چیزی است که ماسک با پول خود انجام می دهد

ایلان ماسک، کارآفرین فناوری سریال، بیانیه قابل توجهی دارد مبنی بر اینکه استفاده از نرم افزار هوش مصنوعی امروزه بسیار سریع در حال گسترش است.

ثروتمندترین فرد جهان در جریان بازدید اخیر خود از کنفرانس شیرهای کن، در مصاحبه بزرگ درباره موضوعات زیادی صحبت کرد و به ویژه توضیح داد که با پول خود چه کرده است و اظهار داشت که هوش مصنوعی در حال حاضر بسیار سریع در حال گسترش است.

ماسک تایید کرد که پذیرش هوش مصنوعی به سرعت در حال گسترش است

در این مصاحبه که توسط مارک رید، مدیر اجرایی WPP Plc، یک آژانس تبلیغاتی بزرگ انجام شد، ایلان ماسک به سوالاتی در مورد موضوعات مختلف پاسخ داد، از جمله زمانی که او در نوامبر گذشته به تبلیغ کنندگان X گفت که کجا باید بروند، چه منظوری داشت. ماسک توضیح داد که به دلیل آزادی بیانش نمی‌خواست با پول باج‌گیری شود.

ماسک توضیح داد که اصرار او برای پیاده‌روی طولانی در یک اسکله کوتاه تمام تبلیغ‌کنندگان را هدف قرار نمی‌دهد، بلکه فقط آن‌هایی را که در بالا ذکر شد، از جمله مدیرعامل دیزنی، باب ایگر، هدف قرار می‌دهد.

یکی از سوالات مهمی که میلیاردر فناوری به آن پاسخ داد، گسترش سریع هوش مصنوعی بود. ماسک توضیح داد که از پسرش، دانشجوی کالج، پرسید که آیا اکثر همکلاسی هایش اکنون از هوش مصنوعی برای کمک به نوشتن استفاده می کنند.

ماسک به احتمال زیاد درباره پسر بزرگش، گریفین، که 19 سال سن دارد و در دانشگاه براون ثبت نام کرده بود، صحبت می کرد. پاسخی که ماسک ارشد دریافت کرد “همه آنها” بود. ماسک مشخص نکرد که آیا این یک نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که نوشته‌های او را از نظر ضد سرقت ادبی بررسی می‌کند یا از برنامه‌های ضد سرقت ادبی بهتر عمل می‌کند.

در ماه دسامبر، ماسک پیش بینی کرد که در کمتر از سه سال، هوش مصنوعی در هر کاری که انسان می تواند انجام دهد بهتر خواهد بود. این شامل نوشتن رمان هایی به خوبی جی کی رولینگ و کشف فیزیک جدید است.

مرتبط با

این چیزی است که ماسک با پول خود انجام می دهد

مارک رید همچنین از ایلان ماسک یک سوال شخصی پرسید که چگونه ترجیح می دهد پول خود را خرج کند یا بهتر است بگوییم که با آن چه می کند.

ماسک که در حال حاضر ثروتمندترین فرد جهان است و دارایی 214.1 میلیارد دلاری است، مدتی به این پاسخ فکر کرد و سپس با بازیگوشی گفت که “جعبه بزرگی از پول” دارد که در آن شنا می کند. او افزود: «شما باید به نوعی ورزش کنید.

این پاسخ باعث خنده حضار شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید