ایلان ماسک نقطه عطف مهم SpaceX را جشن می گیرد، جامعه کریپتو واکنش نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توئیتی اخیر، ایلان ماسک، میلیاردر فناوری و کارآفرین سریال، خبر یک نقطه عطف جدید را منتشر کرد که یکی از بزرگترین شرکت‌هایش، اسپیس ایکس، در ماه می به آن دست یافت.

او به ویژه به تیم SpaceX Falcon به خاطر انجام 14 پرواز در یک ماه تبریک گفت.

از جمله پرتاب 23 ماهواره Starlink از فلوریدا در ماه مه. طبق توییتی که ماسک در پست X خود نقل کرد، این چهاردهمین پرتاب SpaceX بود. حساب رسمی اسپیس ایکس همچنین از کل تیم اسپیس ایکس به دلیل “بالا بردن مداوم سطح برای پرتاب های سریع و قابل اعتماد” تشکر کرد.

مرتبط با

جامعه کریپتو با نظرات مثبت و دلگرم کننده واکنش نشان داد و ما به SpaceX تبریک گفتیم. ماسک اخیراً نقطه عطف دیگری از SpaceX را با جامعه کریپتو به اشتراک گذاشته است. برخی در توییتی اعلام کردند که قیمت این ارز رمزپایه میم به زودی به ماه خواهد رفت زیرا اسپیس ایکس مالک DOGE است.

همانطور که U.Today گزارش داد، در اوایل این هفته، ایلان ماسک به نقطه عطف جدیدی رسید که تعداد فالوورهای شبکه اجتماعی X او از 185 میلیون فراتر رفت. بنابراین، حساب مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا به بیشترین تعامل در شبکه های اجتماعی در کل اینترنت تبدیل شد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید