الیزابت وارن می خواهد تا سال 2024 پلیس در خانه شما باشد


سناتورهای الیزابت وارن و راجر مارشال می‌خواهند کیف پول رمزنگاری شما را غیرقانونی کنند و برنامه‌های آنها برخلاف اصولی است که علیه آنها مبارزه می‌کنند.

در سال 2022، الیزابت وارن، سناتور ماساچوست، لایحه‌ای نوشت که در آن ارائه‌دهندگان کیف پول رمزنگاری‌شده باید از قوانین ضد پولشویی بانک‌ها پیروی کنند. بدون صرافی رمزنگاری، توجه داشته باشید، خود کیف پول ها. سناتور کانزاس راجر مارشال به عنوان یکی از حامیان این پیشنهاد به او پیوست.

متأسفانه مارشال به عنوان یک نامزد به اصول پوپولیستی خود خیانت کرد. این لایحه همچنین به آزادی های مدنی و اصول حریم خصوصی ترقی گرایی که وارن از آن حمایت می کرد، خیانت کرد.

وارن و مارشال قصد دارند این بحث را در تابستان امسال در کاپیتول هیل از سر بگیرند و مدافعان اجرای قانون را در پرونده خود درگیر کرده اند. دادستان ها و ماموران فدرال بدون شک از این لایحه حمایت می کنند، زیرا آنها همه لوایح دیگری را دارند که چرخ نظارت مالی را می چرخاند. اگر آنها می خواستند، حساب بانکی شخصی و ورودی های کارت اعتباری ما در یک مخزن مرکزی باقی می ماند که وزارت دادگستری می تواند بدون اجازه و در هر زمان به آن دسترسی داشته باشد.

مرتبط با: الیزابت وارن به سنا فشار می آورد تا کیف پول رمزنگاری شما را ممنوع کند

لایحه وارن از هر کسی که یک کیف پول رمزنگاری طراحی می کند (یک برنامه رایانه ای طراحی شده برای ذخیره کدهای رمزنگاری شده که به حفظ امنیت توکن های رمزنگاری شما کمک می کند) ملزم می کند تا به عنوان یک تجارت خدمات پولی ثبت نام کند و اساساً مانند یک موسسه مالی تنظیم شود.

این بدان معناست که هر کارآفرین برنامه نویس رایانه ای که برای کمک به مشتریان برای کنترل سرمایه گذاری های رمزنگاری خود از طریق تلفن هایشان و کمک به محافظت از رمزارز در برابر هکرها کد می نویسد، باید در وزارت خزانه داری ثبت نام کند که گویی Western Union است. در این زمینه موفق باشید، استارت آپ های رمزنگاری.

وارن این لایحه را تحریک کرد. بخش آرامی که او با صدای بلند نمی‌گوید (و به نظر می‌رسد مارشال آن را نمی‌فهمد) این است که این کاربرد صریح قوانین وسترن یونیون وقتی برای برنامه‌نویس‌های کامپیوتری مبتکر اعمال می‌شود، کار نمی‌کند. آنها نمی توانند اطاعت کنند و او این را می داند.

این لایحه یک اسب تروا است که برای تخریب بازارهای رمزنگاری تحت پوشش یک قانون جعلی امنیت ملی طراحی شده است. این یک استراتژی هوشمندانه است. محافظه کاران امنیت ملی را متقاعد کنید که این پاسخی است به یک مشکل درک شده، به ویژه اعضایی که دانش کمی از نحوه کار کریپتو دارند، و سپس اجازه دهید توسعه کریپتو از بین برود.

مرتبط با: سناتور لومیس: پیشنهاد من با سناتور گیلیبراند به SEC قدرت می دهد تا از مصرف کنندگان محافظت کند

این قانون همچنین قصد دارد ابزارهای حفظ حریم خصوصی ارزهای دیجیتال را به طور کامل ممنوع کند. اگر قرار است چشم انداز بیت کوین به عنوان یک وسیله پرداخت محقق شود، باید خصوصی باشد. بدون ابزارهای حفظ حریم خصوصی که توسط این قانون ممنوع است، هر بار که از بیت کوین برای پرداخت یک قهوه استفاده می کنید، باریستا می تواند از کلید عمومی شما برای مشاهده کل تاریخچه تراکنش شما استفاده کند. سارقان و هکرها می توانند همین کار را انجام دهند.

بلاک چین های محبوب مانند بیت کوین و اتریوم دارای ابزارهایی هستند که می توانند حریم خصوصی کاربران را فراهم کنند، و همانطور که صحبت می کنیم، شهروندان رژیم های توتالیتر مانند ایران در سراسر جهان از آنها استفاده می کنند. زنانی که تحت حکومت طالبان در افغانستان زندگی می کنند از این ابزارهای رمزنگاری برای حمایت پنهانی از خانواده های خود استفاده می کنند. برای پایان دادن به حریم خصوصی، لایحه کریپتو وارن/مارشال همه این کاربران کریپتو را در معرض نظارت مشابهی توسط هکرهای طالبان، روسیه و کره شمالی قرار می دهد. این در نهایت به امنیت ملی آسیب می رساند.

هنگامی که کامیون داران کانادایی بیت کوین (BTC) را به دلیل دستورات واکسن در اهداکنندگان – معترضان با دیدگاه مارشال علیه سانسور و فرهنگ لغو همسو بودند – برای معترضان ارسال کردند، دولت کانادا این اهداکنندگان را ردیابی کرد و حساب های بانکی آنها را به شدت لغو کرد.

مرتبط با: اتریوم سرمایه گذاری را متحول خواهد کرد

لایحه پیشنهادی ارائه‌دهندگان کیف پول‌های رمزنگاری را مجبور می‌کند مقرراتی مشابه قوانین اعمال شده در بانک‌های سنتی که توسط مقامات کانادایی علیه کامیون‌داران اعمال می‌شود، اتخاذ کنند. مارشال از دریافت کمک از رای دهندگان ترامپ در انتخاب مجدد خود خوشحال بود، اما اکنون به نظر می رسد که در حال بازگشت به این تعهد است. مارشال متعهد شده است که با سانسور مبارزه کند و فرهنگ را ملغی کند – دیگر ابزاری برای سانسور به متحدان وارن ندهد.

طعنه آمیز است که حتی پس از اینکه مارشال به رهبران معترض کامیون داران توری در کاپیتول ایالات متحده را نشان داد، او اکنون از ابزاری که قبلاً علیه معترضان کامیون داران کانادایی و کسانی که سعی در اهدای بیت کوین برای حمایت از آنها دارند حمایت می کند. در نهایت، تصمیم مارشال برای حمایت از این لایحه، خیانت به اصول پوپولیستی و طرفدار ترامپ به عنوان یک نامزد است.

هنگامی که از مارشال خواسته شد که بین موضع گیری در برابر ابزارهای نظارتی مالی که مترقی ها برای لغو هر کسی که با آن مخالف هستند، یا در کنار وارن و لایحه اسب تروجان او برای از بین بردن ارز دیجیتال، موضع گیری کند، او ترجیح داد با وارن طرف شود. امیدوارم همکاران جمهوری خواه آنها در سنا این اشتباه را مرتکب نشوند.

اظهارات خسته مجری قانون مبنی بر اینکه جنایت واقعا بدی ممکن است بدون آخرین قانون نظارت اتفاق بیفتد، کنگره را شکست خواهد داد. در غیر این صورت، آزادیخواهان مدنی در دادگاه عالی – مانند قاضی نیل گورسوچ – ممکن است آخرین امید ارزهای دیجیتال باشند.

جی دبلیو ورت او دانشیار دانشکده حقوق جورج میسون است. او یک حسابدار پزشکی قانونی رمزارز است و همچنین قانون اوراق بهادار را در Lawrence Law LLC انجام می دهد. او عضو شورای مشورتی هیئت استانداردهای حسابداری مالی و عضو سابق کمیته مشورتی سرمایه گذاران SEC است. او همچنین رهبری آزمایشگاه آزادی کریپتو را بر عهده دارد، یک اتاق فکر که برای تغییر خط مشی مبارزه می کند تا از آزادی و حریم خصوصی توسعه دهندگان و کاربران کریپتو محافظت کند.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: J.W. Verret

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *