السالوادور آموزش بیت کوین را تا سال 2024 در مدارس راه اندازی می کند


غیرانتفاعی و غیردولتی Mi Primer Bitcoin با وزارت آموزش السالوادور برای گنجاندن بیت کوین در برنامه درسی خود شریک شده است.

وزارت آموزش السالوادور و موسسه غیرانتفاعی Mi Primer Bitcoin/My First Bitcoin (MPB/MFB) برای افزودن آموزش بیت کوین (BTC) به برنامه درسی مدارس دولتی تا سال 2024 همکاری کرده اند.

جان دنهی، بنیانگذار MPB، به کوین تلگراف تایید کرد که این پروژه ای از وزارت آموزش است که MPB با بیت کوین بیچ پشتیبانی می کند.

به گفته دنهی، برنامه «اولین بیت کوین من»، که در آن دانش آموزان دیپلم فارغ التحصیلی دریافت می کنند، منبع اصلی بخش بیت کوین خواهد بود.

وی گفت که آموزش برنامه آزمایشی از 7 سپتامبر با کمک بیت کوین بیچ آغاز می شود. برنامه دیپلم بیت کوین به 150 معلم مدارس دولتی از 75 مدرسه آموزش داده می شود تا “دانش اساسی” در مورد بیت کوین به آنها ارائه شود.

السالوادور به عنوان اولین کشوری که بیت کوین را پذیرفته است، نمونه ای برای جهان خواهد بود. آموزش با کیفیت بهترین شانس ما برای اطمینان از مثبت بودن این مثال است.”

دنهی گفت که پس از آموزش های اولیه، معلمان به مکاتب خود باز می گردند و بر اساس برنامه درسی ایجاد شده توسط وزارت آموزش و پرورش تدریس می کنند. وی گفت: در صورت موفقیت این برنامه در سال آینده به تمامی مدارس کشور گسترش خواهد یافت.

زمانی که اولین بیت کوین من دو سال پیش شروع به کار کرد، یکی از رویاها آموزش یک ملت بود. این یک گام مهم به سوی آن است.”

در مصاحبه اخیر با بیت کوین بیچ، رهبر جامعه رومن مارتینز به کوین تلگراف گفت که بیش از 25000 دانش آموز در السالوادور در حال یادگیری بیت کوین در کلاس هستند.

مرتبط با: جوان سالوادوری معلم بیت کوین می شود و دیگر «6 دلار در روز» درآمد ندارد

دنهی گفت در حالی که السالوادور در حال حاضر مورد توجه است، ماموریت او ارائه آموزش بیت کوین به جهان است.

السالوادور در آموزش عمومی بیت کوین پیشرو است و ما انتظار داریم که سایر کشورها نیز از این روش پیروی کنند. دنیا تماشا می کند.

او به کوین تلگراف گفت که MPB در حال حاضر در حال مذاکره با دو دولت دیگر در آمریکای لاتین است که به دنبال اجرای آموزش بیت کوین به سبک السالوادور برای دانش آموزان محلی هستند.

در 4 سپتامبر، بیت کوین کوبا در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که ثبت نام برای اولین نسخه از Mi Primer Bitcoin/My First Bitcoin (MFB) باز است.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید