هودل، جدیدترین مشاور اقتصادی السالوادور یک ماکسی بیت کوین است


دکتر. Saifedean Ammous فکر می کند که السالوادور در صورت انباشت بیت کوین در پنج سال آینده، بدون بدهی خواهد بود.

نویسنده کتاب توضیحی درباره بیت کوین (BTC)، دکتر. سیفدیان آموس، استاندارد بیت کوینبه عنوان مشاور اقتصادی دفتر ملی بیت کوین السالوادور منصوب شد.

در 30 می، دفتر اعلام کرد که اقتصاددان اتریشی به عنوان مشاور در مورد مسائل مختلف مرتبط با سیاست های اقتصادی به تیم ملحق شده است.

دکتر. کتاب امروزی معروف Ammous به نام The Bitcoin Standard اولین بار در آوریل 2018 منتشر شد و انتقال بین ذخیره‌های ارزشمند ارزش و دارایی‌های متورم و ارزهای فیات را تحلیل می‌کند. همچنین تاریخچه پول را دنبال می کند و هدف آن نشان دادن چگونگی تغییر تمدن ها با سیستم های پولی خود است.

با توجه به سمت جدیدش، توییت کرد در 30 می، “اولین کشوری که استاندارد بیت کوین را پذیرفت!”

در صحبت با رسانه محلی دیاریو السالوادور در 30 مه، Ammous گفت: “آنچه بیت کوین را منحصر به فرد می کند این است که به شما این فرصت را می دهد که دارایی قوی داشته باشید که در طول سال ها ارزش خود را از دست نداده است.”

او افزود: «اگر پولی دارید که به مرور زمان کاهش می‌یابد، پس‌انداز کردن آن و بدهکاری منطقی نیست.»

“اگر به انباشت بیت کوین برای پنج سال آینده ادامه دهید، احتمال زیادی وجود دارد که السالوادور بدون بدهی باشد.”

دفتر ملی بیت کوین (ONBTC)، Dr. او گزارش داد که Ammous اخیراً به السالوادور سفر کرده است تا به دانش‌آموزان CUBO+، یک برنامه توسعه‌دهنده بیت‌کوین و شبکه لایتنینگ برای افراد محلی برای یادگیری در مورد کد و مفاهیم آموزش دهد.

او همچنین با رئیس جمهور نایب بوکله ملاقات کرد و نظرات خود را در مورد “مزایای چشمگیر سیاست آزادی اقتصادی” به اشتراک گذاشت.

ONBTC، دکتر. او اظهار داشت که آموس از هر گونه هزینه ای برای این نقش امتناع می ورزد و تنها علاقه مند به حمایت از سیاست بیت کوین رئیس جمهور بوکل بود.

دفتر ملی بیت کوین السالوادور توسط رئیس جمهور Nayib Bukele در نوامبر 2022 برای مدیریت همه چیزهای مرتبط با ارزهای دیجیتال تأسیس شد.

مرتبط با: Strike مقر جهانی خود را به السالوادور منتقل می کند و به 65 کشور گسترش می یابد

تیم بیت کوین Bukele در حال رشد است و پخش کننده آمریکایی مکس کایزر و مجری تلویزیونی Stacy Herbet علاوه بر پروفسور تازه منصوب شده، بخشی از آن هستند.

مکس کایزر نظر داد استاندارد بیت کوین “‘Orange Pilled” شامل میلیون ها [MicroStrategy founder Michael Saylor] و بسیاری از شرکت‌های بزرگ و مالی که هر روز بیت کوین را به خزانه‌های خود اضافه می‌کنند.»

مجله: واقعاً استفاده از بیت کوین در السالوادور چگونه است؟




نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید