ادوارد اسنودن بیانیه مهم OpenAI و ChatGPT را منتشر کرد: “به شما هشدار داده شده است”


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اسنودن نسبت به استفاده از OpenAI و محصولات آن هشدار داد
  • ایلان ماسک اظهار نظر منفی کرد

ادوارد اسنودن، افشاگر معروف آژانس امنیت ملی، نظرات خود را در مورد آخرین اقدام شرکت OpenAI در حساب کاربری خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت.

اسنودن نسبت به استفاده از OpenAI و محصولات آن هشدار داد

اسنودن درباره اخبار اخیر مبنی بر اینکه OpenAI به رهبری سام آلتمن، پل ناکاسون، ژنرال بازنشسته ارتش ایالات متحده و مدیر سابق آژانس امنیت ملی را به عضویت هیئت مدیره خود منصوب کرده است، اظهار نظر کرد. این ژنرال از سال 2018 تا 2023 آژانس امنیت ملی را رهبری کرد. توییت کاربر @MarioNawfal که توسط اسنودن استناد شده است، می‌گوید که پل ناکاسونه “با شناسایی سریع و پاسخ به تهدیدها به ارتقای نقش هوش مصنوعی در امنیت سایبری کمک نخواهد کرد.” انتصاب رئیس سابق NSA به دنبال نگرانی های فزاینده در مورد فرهنگ امنیتی در OpenAI اعلام شد.

این داستان توسط @MarioNawfal از The Verge استخراج شده است.

ادوارد اسنودن در توییتی نوشت که OpenAI «کاملاً پوشیده شده است». او به دنبال کنندگان خود هشدار داد: «هرگز به OpenAI یا محصولات آن (ChatGPT و غیره) اعتماد نکنید.

اسنودن معتقد است که تنها یک دلیل واقعی برای انتصاب یک مدیر سابق NSA وجود دارد: “این یک خیانت عمدی و حساب شده به حقوق هر انسان روی زمین است.” وی افزود: به شما هشدار داده شده است.

مرتبط با

ایلان ماسک اظهار نظر منفی کرد

ایلان ماسک، غول فناوری، بنیانگذار ابتکار xAI، که با سام آلتمن و مسیر “بیدار” OpenAI در تولید محصولات خود مخالف است، نیز در مورد این خبر اظهار داشت: “من نمی توانم صبر کنم تا OpenAI به اطلاعات من دسترسی پیدا کند.” تلفن.”

اوایل این هفته، ماسک اعلام کرد که OpenAI یک همکاری با اپل ترتیب داده است تا ChatGPT را در تمام دستگاه های اپل ادغام کند. ماسک اظهار داشت که در این صورت تمامی دستگاه های اپل را در تمامی شرکت های خود ممنوع خواهد کرد. نگرانی او این است که OpenAI بتواند به داده های کاربر دسترسی داشته باشد و آنها را برای استفاده ناخواسته بیشتر در سرورهای خود کپی کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید