ادوارد اسنودن خط نمادین بیت کوین را با کاهش 99.97 درصدی برکشایر هاتاوی ارائه می دهد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک نقص فنی در بورس اوراق بهادار نیویورک در روز دوشنبه باعث اختلال موقت در معاملات شد و منجر به کاهش قابل توجه سهام کلاس A برکشایر هاتاوی، شرکت سرمایه گذاری تحت ریاست وارن بافت شد. این مشکل که معاملات را متوقف کرد و منجر به تحقیق توسط NYSE شد، توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد.

مرتبط با

این باعث واکنش طنز ویژه ای در جامعه رمزنگاری شد. بسیاری از علاقه مندان به کریپتو انتقادات وارن بافت را از ارزهای دیجیتال رایج یادآوری کردند. این سرمایه گذار معروف به طور خاص بیت کوین را یک “دارایی قمار” بی ارزش نامید. بسیاری خاطرنشان کردند که برخلاف سهام برکشایر هاتاوی، این ارز دیجیتال قبلاً هرگز چنین سقوط حماسی را تجربه نکرده بود.

ادوارد اسنودن، که به‌ویژه به خاطر نقشش در افشای اطلاعات فوق محرمانه شناخته می‌شود، به این حزب پیوست و به سادگی گفت: «بیت‌کوین این مشکل را برطرف می‌کند».

مرتبط با

از آنجایی که برکشایر هاتاوی و وارن بافت نظاره گر توقف معاملات سهامشان هستند و جامعه کریپتو به طور جمعی آنها را مسخره می کند، قیمت بیت کوین همچنان سرمایه گذاران را به یک ترن هوایی سوق می دهد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

بنابراین، امروز ارز دیجیتال اصلی توانست با رشد 3.75 درصدی به بالای 70000 دلار صعود کند و سپس با کاهش شدید بیش از 2.5 درصدی در 68500 دلار متوقف شد. در حال حاضر بیت کوین در حدود 69200 دلار معامله می شود که ترکیبی از ترس و طمع را در بین سرمایه گذاران ایجاد می کند.

مرتبط با

در حال حاضر، همه نگاه‌ها به بیت‌کوین دوخته شده است، زیرا جریان‌های احساسات بازار را هدایت می‌کند و سرمایه‌گذاران را در فکر این سوال قدیمی می‌اندازد: چه کسی در این بازی برتر خواهد بود؟


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید