ECB آب سرد را روی کلاهبرداری بیت کوین می ریزد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بانک مرکزی اروپا (ECB) علیرغم مشروعیت نسبی که با راه اندازی ETF نقطه بیت کوین برای اکوسیستم ایجاد شده است، طرفدار شبکه بیت کوین نیست. مدیران بانک مرکزی اروپا، اولریش بیندسیل و یورگن شاف در گزارش اخیر استدلال کردند که علیرغم تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، ارزش منصفانه بیت کوین هنوز صفر است.

اکوسیستم بیت کوین به انتقاد از ارز و شبکه از سوی افرادی مانند پیتر شیف عادت کرده است، اما انتقادات برجسته بانک مرکزی اروپا قرار است دیدگاه ها را نسبت به این دارایی تغییر دهد. مدیران بانک مرکزی اروپا استدلال کردند که اگرچه SEC ایالات متحده در حال حاضر برای شناسایی ETF های بیت کوین آماده است، اما مشروعیتی برای ارز دیجیتال پیشرو فراهم نمی کند.

برای دانش‌آموزان، تایید رسمی تایید می‌کند که سرمایه‌گذاری‌های بیت‌کوین ایمن هستند و رالی قبلی شاهدی بر یک پیروزی غیرقابل توقف است. ما با هر دو ادعا مخالفیم و تکرار می کنیم که ارزش منصفانه بیت کوین هنوز صفر است.»

آنها همچنین خاطرنشان کردند که در طول سال ها، بیت کوین نتوانسته است به وعده خود مبنی بر تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز برای انتقال ارزش عمل کند. اولریش و یورگن همچنین خاطرنشان کردند که این تصور که بیت کوین یک دارایی مالی است که به افزایش ارزش خود ادامه خواهد داد، اشتباه است.

این صنعت موضع متفاوتی اتخاذ می کند

هیاهو در اکوسیستم گسترده بیت کوین با ظهور ETF های نقطه ای ابعاد جدیدی به خود گرفته است. با وجود موسسات مالی پیشرو مانند BlackRock و Fidelity Investments در حال حاضر به درستی در این صنعت حضور دارند، درک ریسک به تدریج از بین می رود.

SEC ایالات متحده سرانجام بر فوبیای خود در مورد حساسیت ارزهای دیجیتال به دستکاری قیمت غلبه کرد، تحولی که بر بلوغ طبقه دارایی تأکید می کند. با وجود نوسانات بیت کوین، کارشناسان صنعت ارز دیجیتال را شاهکاری انقلابی می دانند که اکوسیستم مالی گسترده تر را تغییر خواهد داد.

در مجموع، رویداد نصف شدن بیت کوین آینده، عرضه سکه را کاهش می دهد و آن را به دارایی کمیاب تر در مقایسه با همتایان سنتی خود تبدیل می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید