ناوال راویکانت، سرمایه گذار اولیه توییتر، می گوید بیت کوین (BTC) یک فروشگاه واقعی ارزش است


فهرست

  • ناوال راویکانت می گوید بیت کوین (BTC) ذخیره واقعی ارزش است
  • جامعه کریپتو مخالف است، در اینجا دلیل آن است

ناوال راویکانت، سرمایه‌گذار برجسته، اظهار داشت که بیت کوین (BTC) تنها L1 واقعی از نظر ذخیره ارزش است، در حالی که بلاک چین‌های جایگزین فقط برای وضعیت بهترین وسیله مبادله رقابت می‌کنند. مفسران رمزنگاری مطمئن هستند که تصویر ظریف‌تر است.

ناوال راویکانت می گوید بیت کوین (BTC) ذخیره واقعی ارزش است

ناوال راویکانت، سرمایه‌گذار نمادین و بنیانگذار AngelList، بیت کوین (BTC) را در توییتر «لایه یک» و «ذخیره ارزش» واقعی نامید. به همین دلیل است که سایر بلاک چین ها (آلت کوین ها) برای تبدیل شدن به «میانگین مبادله» یا لایه دو با هم رقابت می کنند.

راویکانت این عکس را با 2.3 میلیون دنبال کننده خود در 21 ژوئن 2024 به اشتراک گذاشت.

افسانه سیلیکون ولی سرمایه‌گذار در تعدادی از پروژه‌های ارزهای دیجیتال، از جمله بلاک چین L1 Chia (XCH) و Mina Protocol (MINA)، EVM L2 Monad، روی زنجیره تاریک Renegade، پلتفرم پیش‌بینی PolyMarket، پروتکل DeFi InstaDapp و غیره است.

از سال 2017، همچنین از تعدادی دور سرمایه گذاری برای Bitwise، یکی از سنگین وزن های مدیریت دارایی، یک اپراتور ETF بیت کوین و یک متقاضی ETF اتریوم برای تایید حمایت کرده است.

مرتبط با

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، او مفهوم NFT های مرتبط با محتوای خارج از زنجیره را به دلیل عدم وجود کمبود قابل اثبات مورد انتقاد قرار داد.

جامعه کریپتو مخالف است، در اینجا دلیل آن است

در همین حال، Ravikant بارها تاکید کرده است که ارز دیجیتال می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و از رگولاتورها به دلیل حملات آنها به بلاک چین انتقاد کرده است.

حامیان بیت کوین (BTC) با رویکرد Ravikant مخالفت کردند. دان هلد، رئیس سابق رشد کراکن تأکید کرد که آلت کوین ها صرفاً شبکه های آزمایشی برای بیت کوین (BTC) هستند، در حالی که BTC L2 بالقوه همه مشکلات را حل می کند.

کوری کلیپستن، مدیر عامل سوان، مطمئن است که بیت کوین (BTC) نیز به عنوان یک وسیله مبادله کار خواهد کرد.

در مقابل، برخی از منتقدان بیت‌کوین (BTC) تاکید کرده‌اند که اکثر آلت‌کوین‌ها فقط گام‌های کوچکی برمی‌دارند و نمی‌توان آنها را با اولین رمزارز مقایسه کرد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید