آزمایشگاه DWF بودجه 20 میلیون دلاری را با تمرکز بر مناطق چینی زبان اعلام کرد


فهرست

  • صندوق 20 میلیون دلاری Cloudbreak آزمایشگاه DWF با تمرکز بر جامعه چینی زبان آغاز می شود.
  • آزمایشگاه های DWF بر تعهد خود به پشتیبانی از پیشرفت Web3 در مناطق مختلف تاکید می کند

DWF Labs، یک شرکت سنگین وزن Web3، راه اندازی یک صندوق 20 میلیون دلاری Cloudbreak را اعلام کرد. این برنامه عظیم با هدف توانمندسازی پروژه ها و بنیانگذاران امیدوارکننده در مناطق چینی زبان با فرصت های مالی و زیرساختی انجام می شود.

صندوق 20 میلیون دلاری Cloudbreak آزمایشگاه DWF با تمرکز بر جامعه چینی زبان آغاز می شود.

DWF Labs، یک سرمایه‌گذار و سازنده بازار Web3، راه‌اندازی صندوق Cloudbreak خود را با 20 میلیون دلار نقدینگی اولیه آغاز می‌کند. این صندوق بر حمایت از محصولات مبتنی بر بلاک چین در مناطق چینی زبان در بخش‌های مختلف Web3 تمرکز خواهد کرد.

صندوق Cloudbreak از ابتکارات پیشگامانه در زمینه های GameFi، SocialFi، میم کوین ها، مشتقات و پروژه های زیرساخت لایه 1/لایه 2 حمایت خواهد کرد. این کار پروژه های برجسته را با منابع مورد نیاز برای تحقق پتانسیل کامل خود فراهم می کند.

از پروژه‌هایی که در مناطق چینی زبان که در دسته‌های فوق فعالیت می‌کنند دعوت می‌شود برای صندوق Cloudbreak درخواست دهند و از فرصتی برای تسریع رشد خود و به دست آوردن جای پایی در اکوسیستم Web3 بهره‌مند شوند.

شریک مدیر آزمایشگاه DWF آندری گراچف بر اهمیت ابتکار جدید برای گروه جدید توسعه دهندگان فناوری و سازندگان جامعه در مناطق هدف تأکید می کند:

ما از سال 2018 با بنیانگذاران در مناطق چینی زبان کار کرده ایم. من شخصاً از طرفداران پر و پا قرص فرهنگ و اخلاق کاری سخت کوش آنها هستم. پروژه‌ها در مناطق چینی زبان در ماه‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده‌اند و برای تحقق پتانسیل کامل خود به حمایت اختصاصی نیاز دارند. برای رفع این نیاز، Cloudbreak، صندوقی که برای باز کردن پتانسیل پروژه‌های جدید در مناطق چینی زبان طراحی شده است، ایجاد شد.

از ابتدای سه ماهه سوم 2024، آزمایشگاه DWF پشتیبانی مالی و شبکه شریک را برای بیش از 700 پروژه در تمام جنبه های غالب Web3 ارائه می دهد.

آزمایشگاه های DWF بر تعهد خود به پشتیبانی از پیشرفت Web3 در مناطق مختلف تاکید می کند

آزمایشگاه‌های DWF برای کمک به پروژه‌هایی که توکن‌سازی را دنبال می‌کنند، موقعیت خوبی دارد. آزمایشگاه‌های DWF که به‌عنوان برترین ارائه‌دهنده نقدینگی در سال 2024 توسط Bybit رتبه‌بندی می‌شود، بر ادغام کیف پول، هکاتون‌ها، طرح‌های مالی و برنامه‌های کمک مالی که کل اکوسیستم Web3 را در بر می‌گیرد، از جمله بلاک چین‌هایی مانند TON، Algorand، Gala Chain و Klatyn، نظارت می‌کند.

با برند استراتژیک و توزیع کانال بازاریابی و شبکه قوی KOL، آزمایشگاه DWF پشتیبانی جامعی را در مورد چگونگی دستیابی پروژه ها به موفقیت ارائه می دهد.

در اوایل سال جاری، آزمایشگاه‌های DWF با مشارکت با DMCC، منطقه آزاد پرچم‌دار جهان، و مرجع تجارت کالا و کارآفرینی دولت دبی، تعهد خود را به منطقه MENA تمدید کرد تا یک پلتفرم رشد جدید 5 میلیون دلاری برای کسب‌وکارهای Web3 و بلاک چین ارائه دهد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید