شبکه dWallet به Aptos (APT) برای پروتکل‌های چند زنجیره‌ای DeFi و GameFi می‌آید.


فهرست

  • شبکه dWallet DeFi چند زنجیره ای را در Aptos فعال می کند (APT)
  • نمایش فرصت های پروتکل 2PC-MPC

با راه اندازی ادغام جدید، پروتکل Zero Trust (APT) در Aptos می تواند تراکنش های بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر بلاک چین های EVM و غیر EVM را امضا کند.

شبکه dWallet DeFi چند زنجیره ای را در Aptos فعال می کند (APT)

طبق بیانیه رسمی تیمش، شبکه dWallet، یک پلتفرم پیشرو در فناوری چند زنجیره ای بومی، مشتاق است فناوری خود را به Aptos (APT)، یک بلاک چین L1 با کارایی بالا بر اساس Move گسترش دهد.

تصویر: آزمایشگاه dWallet

پروتکل‌های Zero Trust (ZTPs) اختصاصی dWallet، قابلیت همکاری و عملکرد برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFis) و برنامه‌های برد-برد را در بلاک چین Aptos (APT) بهبود می‌بخشد.

Aptos به دلیل قابلیت‌های بلاک چین ایمن، پرتوان و با تأخیر کم، شهرت دارد و از زبان قرارداد هوشمند Move برای ارائه یک پلت فرم قوی و مطمئن به توسعه‌دهندگان برای ساخت برنامه‌های پیشرفته و در عین حال حفظ هزینه‌های گاز بسیار کم و ثابت، مشهور است.

اومر سادیکا، یکی از بنیان‌گذاران شبکه dWallet، خوش‌بینی خود را در مورد ادغام با Aptos (APT)، یکی از امیدوارکننده‌ترین بلاک چین‌ها برای موارد استفاده مختلف به اشتراک می‌گذارد:

ما هیجان زده هستیم که بلوک ساختمانی غیرمتمرکز و غیرخصوصی dWallet خود را برای فعال کردن ZTPها به زنجیره بلوکی سریع و ایمن Aptos بیاوریم. انجام این کار افق‌های DeFi و پروتکل‌های بازی را در اکوسیستم Aptos گسترش می‌دهد و نشان‌دهنده گامی مهم در جهت تحقق چشم‌انداز ما از آینده‌ای بدون درز، Zero Trust و چند زنجیره‌ای است.

با شبکه dWallet، توسعه دهندگان Aptos قادر خواهند بود ZTPهایی را با dWallet های بومی، غیر خصوصی و غیرمتمرکز ایجاد کنند و تعاملات چند زنجیره ای یکپارچه را در Web3 ممکن می کنند.

نمایش فرصت های پروتکل 2PC-MPC

برای اجرای اصل اعتماد صفر dWallet، شبکه dWallet از 2PC-MPC، یک پروتکل آستانه پیشرفته که توسط تیم خود توسعه داده شده است، استفاده می کند.

پروفسور بنی پینکاس، محقق Aptos، در مورد دامنه فرصت هایی که همکاری جدید برای توسعه دهندگان ارائه می دهد هیجان زده است:

تیم dWallet برای معرفی پروتکل مبتکرانه 2PC-MPC که چند زنجیره Zero Trust را فعال می کند، در تحقیقات رمزنگاری پیشگام پیشگام بود. من هیجان زده هستم که توسعه دهندگان در اکوسیستم Aptos می توانند ZTPهایی را توسعه دهند که به صورت رمزنگاری ایمن در Web3 به طور یکپارچه کار می کنند.

این پروتکل MPC برای اولین بار در صنعت اجازه ایجاد یک امضای ECDSA را به روشی غیرهمکاری می دهد که به مشارکت کاربر نهایی و تعداد زیادی تأیید کننده نیاز دارد که به طور بالقوه به صدها یا حتی هزاران می رسد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید