پست X Duke Nukem از Blockstream Boss از جامعه می خواهد بیت کوین بخرند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیانگذار بلاک استریم، آدام بک، به دنبال کنندگان خود در شبکه اجتماعی X/Twitter خطاب کرد و از آنها خواست تا زمانی که بیت کوین در سطح قیمت فعلی خود معامله می شود، به انباشت فروش ادامه دهند و این کار را «سخت تر» انجام دهند.

در توییت امروز، بک به نقل از شخصیت محبوب Duke Nukem اشاره کرد و Sats را اضافه کرد: “زمان آن است که صندلی ها را روی هم جمع کنیم و آدامس بجویم و آدامس من تمام شده است.”

بک همچنین اوایل امروز در توییتی به جامعه بیت کوین خطاب کرد و از آنها خواست که «تا زمانی که می توانند Sats بیشتری جمع کنند».

بک دلیل این امر را مشخص نکرد، اما واضح است که انتظار داشت قیمت بیت کوین بلافاصله پس از هاوینگ گذشته به سرعت افزایش یابد. اما این “به زودی” می تواند ماه ها طول بکشد. با این حال واقعیت این است که پاداش بلاک بیت کوین 50 درصد از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش یافته است. واقعیت دوم این است که وجوه قابل معامله در مبادلات نقدی به انباشت بیت کوین و خروج آن از بازار ادامه می دهند.

ETF بیت کوین چند روزی است که روند مثبتی داشته است

حساب تحلیلی @spotonchain گزارش داد که وجوه بیت کوین نقطه ای همچنان شاهد جریان های ورودی بیت کوین هستند و در سه روز گذشته متوالی جریان مثبت داشته اند. در 23 آوریل، ورودی خالص به BTC 32 میلیون دلار بود.

اما تمام 10 ETF بیت کوین، و به خصوص iShares (IBIT) بلک راک، اخیراً جریان ضعیفی داشته اند. در مورد Grayscale، خروج بیت کوین یک روزه از GBTC در چهار روز معاملاتی گذشته زیر 100 میلیون دلار باقی مانده است.

قبل از نصف شدن در 20 آوریل، ETF های بیت کوین نقطه ای تقریبا 12 برابر میزان تولید ماینرهای بیت کوین در روز مصرف می کردند. در آن زمان میزان تولید روزانه 900 بیت کوین بود. اکنون 50٪ کمتر – 450 BTC.

در ماه مارس سال جاری، ارز دیجیتال پیشرو جهانی بیت کوین توانست به قیمت تاریخی جدید 73750 دلار برسد. این اولین باری بود که BTC قبل از نصف شدن به یک ATH جدید رسید.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید