droppGroup پلتفرم droppLink را برای منبع یابی هوش مصنوعی معرفی می کند


فهرست

  • droppGroup نسل بعدی سرویس هوش مصنوعی droppLink را برای موارد استفاده مختلف راه اندازی می کند
  • کریستوفر کلی از DroppGroup در AWS Summit سخنرانی خواهد کرد

پلتفرم جدیدی به عنوان یک سرویس هوشمند و پیشرفته معرفی می شود که انتظار می رود توسعه و مدیریت هوش مصنوعی را در چندین بلاک چین قابل برنامه ریزی تغییر دهد.

droppGroup نسل بعدی سرویس هوش مصنوعی droppLink را برای موارد استفاده مختلف راه اندازی می کند

droppGroup، یک مبتکر در رسیدگی به چالش‌های هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین، راه‌اندازی droppLink، پلتفرم هوش مصنوعی اختصاصی خود را برای محاسبات غیرمتمرکز مبتنی بر یادگیری ماشینی اعلام کرد.

معماری droppLink الزامات محاسباتی را خلاصه می‌کند، پرداخت‌های خرد را تسهیل می‌کند، و مشارکت داده‌ها را دموکراتیک می‌کند و به کاربران مالکیت و کنترل می‌دهد.

این فرآیند از حقوق مالکیت داده ها محافظت می کند و در عین حال سابقه شفاف و غیرقابل تغییر استفاده را از طریق پروتکل های اثبات ژن و ایجاد داده ارائه می دهد.

Gurps Rai بنیانگذار و مدیر عامل DroppGroup از پتانسیل منحصر به فرد نسخه جدید در تقاطع هوش مصنوعی و بلاک چین هیجان زده است:

droppLink یکپارچگی داده‌های بی‌نظیر را فراهم می‌کند و توسعه هوش مصنوعی را با توکن کردن هر اقدام در چرخه عمر یک مدل هوش مصنوعی در چندین بلاک چین، از جمله Solana، Polygon، Ethereum، Base و Hyperledger Fabric 2.5 ساده می‌کند.

در این پلتفرم، سهامدارانی به نام کاربران منابع محاسباتی (CRP) از هزینه‌های زیرساخت پشتیبانی می‌کنند و درآمد حاصل از فرآیندهای هوش مصنوعی را که فعال می‌کنند به اشتراک می‌گذارند.

کریستوفر کلی از DroppGroup در AWS Summit سخنرانی خواهد کرد

کریستوفر جی. کلی، یکی از بنیانگذاران و رئیس droppGroup، بر طراحی نوآورانه و دموکراتیک محصول خود و اهمیت بسیار آن برای هر دو بخش Web3 و AI تأکید می کند:

در پیوند فیزیکی و دیجیتال، DroppGroup مرزها را در سیستم‌های هوش مصنوعی چندوجهی جابجا می‌کند و راه‌حل‌های پیشرفته‌ای را به بازار می‌آورد. droppLink نمونه ای از تعهد ما به توسعه هوش مصنوعی اخلاقی و مسئولانه است که به نفع همه ذینفعان است.

کلی در نشست AWS در 22 می سخنرانی خواهد کرد. او میهمان پانل نظارت و ارزیابی رویداد LAAWS Summit خواهد بود که در لس آنجلس برگزار می شود.

در اینجا، رئیس و یکی از بنیانگذاران DroppGroup درباره یکپارچگی داده ها در هوش مصنوعی و اینکه چگونه این اصل مأموریت اصلی شرکت را هدایت می کند، صحبت می کند.

طبق داده‌های CoinMarketCap، سکه‌های هوش مصنوعی در 24 ساعت گذشته 1.42 درصد افزایش یافته است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید