از آنجایی که شایعات اخراج شدید کارکنان تکذیب می شود، تردیدها در مورد آینده Huobi افزایش می یابد

از آنجایی که شایعات اخراج شدید کارکنان تکذیب می شود، تردیدها در مورد آینده Huobi افزایش می یابد


جوایز، اختلافات حقوق، اخراج گسترده و قطع ارتباطات ظاهراً به عنوان بخشی از آنچه در صرافی ارز دیجیتال در جریان است، لغو شده است.

گمانه زنی در توییتر مبنی بر اینکه صرافی کریپتو Huobi کارکنان خود را اخراج می کند و ارتباطات داخلی را قطع می کند، جامعه را بر آن داشت تا به کاربران توصیه کند وجوه خود را برداشت کنند، اگرچه مشاور صرافی این شایعات را رد کرد.

در 5 ژانویه چهچهچهجاستین سان، مشاور Huobi، به شایعات به اصطلاح ورشکستگی پرداخت و گفت که توسعه تجاری صرافی “خوب” است و “امنیت دارایی های کاربر همیشه به طور کامل محافظت می شود”.

ظاهرا سان همچنین گمانه زنی ها در مورد کارکنان ناراضی را رد کرد و گفت که Huobi “به خواسته های قانونی کارکنان محلی احترام کامل خواهد گذاشت.”

پیش از این، در 3 ژانویه، کالین وو، گزارشگر رمزارز گزارش داد که Sun پرداخت حقوق کارکنان Huobi را در فیات تغییر داده و آن‌ها را با Tether (USDT) یا USD Coin (USDC) جایگزین کرده است، و ادعا می‌کند که کارکنانی که در این تغییر شرکت نکرده‌اند می‌توانند. اخراج شود

Wu قبلاً در دسامبر 2022 گزارش داده بود که Huobi پاداش پایان سال خود را لغو کرده است و در حال آماده شدن برای اخراج نیمی از 1200 کارمند خود است.

به گفته وو، اقدام برای تبدیل چک‌های حقوق از فیات به استیبل کوین، اعتراض برخی از کارمندان را برانگیخته است.

4 ژانویه چهچهچه حساب توییتر «BitRun» مدعی شد که «گروه ارتباط کارکنان داخلی» صرافی بسته شده و «همه کانال‌های ارتباطی و بازخورد با کارمندان» مسدود شده است.

BitRun اضافه کرد که شورش توسط کارمندان Huobi را رد نمی کند که “می توانند مستقیماً دارایی های کاربر را پنهان کنند یا تروجان های درپشتی را به برنامه نویسان اضافه کنند” و ادعا می کند که برنامه “توسط قانون محلی محافظت نمی شود.”

مربوط: یکی از بنیانگذاران Huobi در مورد چالش های اداره صندوق VC 400 میلیون دلاری صحبت می کند: “پول های قدیمی تقریباً به طور کامل از بین رفته اند”

دفتر مرکزی Huobi در سیشل است و دفاتری در هنگ کنگ، ایالات متحده، ژاپن و کره جنوبی دارد. این یک شرکت سهامی عام در بورس هنگ کنگ است.

هشدار شوم یک کاربر توییتر است ادعا Huobi “به نظر می رسد در حال ذوب شدن در زمان واقعی است” و دیگران به کاربران به دلیل شایعات پیشنهاد کرده اند پول خود را از صرافی برداشت کنند.

بر اساس داده های CoinGecko، توکن Huobi (HT) در 24 ساعت نزدیک به 7 درصد کاهش یافته است.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Huobi تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉