مورد شمع های گودزیلا بیت کوین دوبار صعودی که توسط سامسون موو توصیه شده است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ماکسیمالیست برجسته بیت کوین، سامسون مو، از پلتفرم رسانه های اجتماعی استفاده کرده است

Mow، مدیر عامل شرکت Jan3 با تمرکز بر پذیرش بیت کوین، اظهار داشت که GameStop، شرکت خرده‌فروشی بازی‌های ویدیویی که به دلیل تنگاتنگش در سال 2021 کاملاً مشهور شده است، باید شروع به اضافه کردن ارز دیجیتال پرچمدار جهان به خزانه شرکت خود کند. سامسون مو معتقد است که این یک «تز صعودی مضاعف» ایجاد می‌کند و پس از آن هم بیت‌کوین و هم GS2C بلافاصله شمع‌های گودزیلا را خواهند دید.

Mow بیانیه اخیر آنتونی اسکاراموچی، سرمایه‌دار برجسته آمریکایی را تکرار می‌کرد که روز جمعه در توییتی نوشت که معتقد است GameStop باید بیت‌کوین بخرد.

مرتبط با

روز جمعه، GS2C پس از انتشار آخرین نتایج مالی خود و اعلام برنامه‌های خود برای انتشار سهام بیشتر، تقریباً 40 درصد سقوط کرد. علاوه بر این، کیت گیل، تحلیلگر مالی و سرمایه‌گذار (که معمولاً با نام «رورینگ کیتی» شناخته می‌شود. به لطف شرط بندی بزرگ GameStock. با این حال، با کاهش شدید قیمت سهام، این هرگز اتفاق نیفتاد.

این کاهش شدید به دنبال افزایش 50 درصدی قبلی است که اخیراً رخ داده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید