Sleeping Ethereum Whale با تغییر 7240 ETH، صرافی ارزهای اصلی را غافلگیر کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای SpotOnChain، یک نهنگ غیرفعال ETH فروش انباشت 7240 ETH خود را به صرافی کریپتو کراکن به ارزش کل 21.4 میلیون دلار به پایان رساند. سپرده گذاری به صرافی های رمزنگاری نشان دهنده قصد فروش است، در حالی که برداشت ها نشان دهنده قصد خرید است.

صرافی ETH دوره ای از جهت ناشناخته در بازار را دنبال می کند، جایی که کریپتوها کاهش قیمت را تجربه می کنند. اتریوم از چنین فعالیت های فروش در بازار مستثنی نبود و در هفته 11.77 درصد از ارزش خود را از دست داد.

Spotonchain گفت Whale این توکن‌ها را به مدت یک سال و نیم نگه داشته است، احتمالاً در آغاز سال 2023، زمانی که بازار ارزهای دیجیتال پس از فروش سال 2022 شروع به بهبود کرد و قیمت ETH افزایش یافت.

با نگاهی به واقعیت فعلی قیمت ETH، نهنگ در حال حاضر برای سود ۱۲.۸۳ میلیون دلاری یا ۱۴۹ درصدی افزایش یافته است. این نشان می دهد که نهنگ ممکن است یک حرکت استراتژیک برای جلوگیری از از دست دادن پس انداز خود در بازار انجام داده باشد.

مرتبط با

نهنگ اتریوم دارای 650 میلیون دلار ETH رمزگشایی شد: هویت احتمالی فاش شد

این سپرده بزرگ یکی از بزرگترین تراکنش های اتریوم است که در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. هنگامی که قیمت اتریوم در جلسه امروز بازار ارزهای دیجیتال شکست و به ۲۸۲۲ دلار رسید، بازار شاهد افزایش معاملات از سوی دارندگان بزرگ یا نهنگ‌ها بود.

Spotonchain گفت که نهنگ موقعیت های فروش را یکی پس از دیگری به دست آورد و ETH خود را در صرافی های رمزنگاری سپرده گذاری کرد. این معامله گر با علامت “smartestmoney.eth” تمام 6440 ETH به ارزش 19.5 میلیون دلار را به بایننس واریز کرد. هر دو معامله‌گر در مجموع 13680 ETH به صرافی‌های ارز دیجیتال به ارزش تقریبی 41 میلیون دلار فروختند که نشان‌دهنده یک دوره فروش است.

اقدام قیمت اتریوم

اتریوم چندین روز است که در محدوده وسیع تری بین 2850 تا 4094 دلار معامله می شود. این بار، اتریوم 2.17 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 3037 دلار رسیده است.

مرتبط با

فروش نهنگ باستانی اتریوم با 5000 ETH بازار را تحریک کرد

اگر قیمت به افزایش فعلی خود ادامه دهد، ETH می تواند با فروشندگان 3373 دلار روبرو شود. اگر قیمت اتریوم از این منطقه قیمتی اصلی کاهش یابد، احتمال فروش زیر 2850 دلار بیشتر خواهد بود.

منطقه پشتیبانی قیمت نزولی بعدی برای ETH 2200 دلار است. برای تأیید اینکه عمل محدوده همچنان برقرار است، گاوها ممکن است نیاز داشته باشند که قیمت ETH را به بالای منطقه قیمت 3373 دلار برسانند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید